Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lettek fekete foltok 14...

Mitol lettek fekete foltok 14 honapos kisfiam fogan? Tapasztalt mar ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Nem eszik sok edesseget,cukrot csak babavizet iszik, igy nem ertem mitol lehet. A fogait reggel, es este babafogkremmel apoljuk, nem hanyagoljuk el. Van, hogy sikerul lemosni, de mivel nem szereti a fogmosast siras-rivas lesz belole, harap, es a felso fogak kozott sehogy sem tudom kitisztitani. Legy szives irjatok ha talalkoztatok mar hasonlo esettel.
2010. jan. 17. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

itt olvashatsz arról,mitől lehet.

[link]

2010. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lerakódás remélhetöleg.A lányomnál is volt.Inkább barnának mondanám.A körmömmel óvatosan letudtam kaparni.Ha nem jön le,akkor sajnos romlanak a fogai valamiért.....

Mi is mossuk rendesen,néha mégis el vannak a fogai színezödve,de szépek....

A lányom 23,5 hónapos.

2010. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Igen inkabb barnas szinu, de nagyon zavar, hogy par honappal az elso fogak megjelenese utan mar ilyen.

Megneztem a csatolt linket, megnyugodtam, hogy masokkal is tortent hasonlo eset.

2010. jan. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!