Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós gyermeknek adtok /...

11 hós gyermeknek adtok / adtatok éjszaka enni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Éjjel van, mikor nem ébred fel, van, hogy megébred, ilyenkor megitatom, de előfordul néha, hogy fél éjjel fent van.

Kb. 6 hósan elhagyta a tápszert, nem is fogadta el többet, semmiféle tápszert, pedig a létező összest próbáltuk. Onnantól gyümit, zöldséget, stb. kapott, és éjjel nem evett onnantól kezdve.

Én úgy látom, nem igényli.

6kor vacsi, 7kor reggeli.

Szerintetek jó így? Vagy lefekvés előtt még kapjon valamit?


2014. szept. 5. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyjából így volt mindhárom gyereknél, fél 7-7-kor vacsi, utána fél9-9-kor kaptak tejpépet, amíg kérték. 11 hónaposan már egyik sem kérte, akkortól este 7 és reggel 7 között ettek, nem is kérték. Fogzáskor fordult elő, hogy rosszul aludtak. De a gyerekek változnak, lehet, hogy gyermekednek eddig elég volt a vacsora, most meg már nem. Ha gondolod, hogy lehet éhes, próbálj neki pótvacsorát adni lefekvés előtt, vagy több szénhidrátot adni vacsorára, lehetőleg lassan felszívódót. Mit szokott vacsorázni?
2014. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6kor vacsi? mikor fekszik? mert ha nem f7kor és nem kap tápszert akkor csak kéne neki adni lefekvés előtt is valamit.

nálunk 10 hónapos korától 7kor volt a vacsi és f9kor mikor feküdt, megivott meg 2,5 deci tápszert.

2014. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor alszik el? Nekem korainak tunik a vacsi. Foleg, hogy tapszert mar nem kap. Esetleg lassan megprobalhatnal tejet adni neki lefekves elott.

Az en kisfiam 7 -fel8 korul vacsizik 9-fel10 korul alszik el es elalvas elott cicil. MEg igy is fel kel ejjel keri a cicit.

2014. szept. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Enyém nem kapott éjjel enni,ha felébredt sem. 7hetes korától átaludta az éjjelt, kb 3 hósan kelt 2hetet enni újra,azóta nem. Majdnem két éves,nem eszik éjjel,innivalóval is kiszolgálja magát már 10hós korától.

Annyi idősen,mint a tiéd szerintem 6 körül vacsizott,7-kor ment aludni.Most is 6 körül vacsizik és 8 után megy aludni és reggel alszik 7-fél8-ig.

2014. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8-kor fekszik le. Akkor megpróbálom,hátha kér tápszert.
2014. szept. 6. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

11 hósan már csak teát kapott éjjel a kisfiam.

Szerintem az lehet a baj, hogy nagyon korán van a vacsi, vagy maradhat így de akkor közvetlen alvás előtt igyon valamit, tejitalt, tejet ha a tápszert nem fogadja el.

Kisfiam közvetlenül elalvás előtt issza a tápszerét és 6-7 hós kora óta nem igényel éjszaka etetést, csak teát ahogy már előbb is írtam.

2014. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kor után (tápszereseknél hamarabb), már nincs szükségük az éjjeli evésre,ha napközben rendesen esznek,és az a jobb ha rendesen kapnak enni,és azt szokják meg,hogy éjjel nincs evés.Lefekvés előtt esetleg itass vele kis tejpépet,fontos,hogy laktató legyen amit napközbe eszik,sima gyümölccsel nem fog jóllakni.
2014. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!