Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes bázis talpat venni?

Érdemes bázis talpat venni?

Figyelt kérdés

Espiro Neo hordozónk van. Biztonságosabb lenne, ha vennénk hozzá talpat is? Akkor is be kell kötni pluszban?

Bocsi, ha butaságot kérdezek, de még nem láttam senkinél csak magában a hordozót...


2010. jan. 18. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt és nagyon szerettük.Jó ötletnek tartom.A bázis talp lényege,hogy azt kötöd be egyszer a kocsiba és az ülést már csak rá kell tenni."belepattan" és már rögzítetted is.Amikor kiveszed,csak az ülést veszed ki,a talp benne marad.Nem kell minden egyes ki és beszállásnál kötögetni és biztonságos is.
2010. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki előtte,nekem Graco hordozóm van,vettem hozzá talpat is,de nem tudtuk használni,annyira ülő helyzetben tartotta a hordozót,hogy a babám feje majdnem előrecsuklott.Mikorra jó lett volna,már kinőtte a hordozót,de lehet,hogy másnál beválik.
2010. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Graco hordozónk volt talppal és tök jó volt.
2010. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper és megkönnyíti a ki-betevést.
2010. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is Graco hordozót használtunk,talp is volt hozzá.Az egyik legjobb,legpraktikusabb találmány!Igen egyszerű volt ki-be tenni így a babát,csak bele kellett pattintani a hordozót és kész.Nem volt aggódás,h rendesen kötöttem-e be?Ja,és nem kell pluszba bekötni(mármint a hordozót),csak bepattintani
2010. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!