Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan változik az 5 hónapos babám napirendje?

Figyelt kérdés
kéthetente változik, persze vannak fix dolgok, amik ugyanabban az időpontban vannak, pl esti fürdetés, vagy du séta... de nem értem, hogy miért van ez. egyik héten 8kor kel reggel, délelőtt alszik egyet, meg délután, majd este 8kor elalszik.. erre tegnap már csak egyszer aludt, 5 - 6 órákat ébren van, alig tudom elaltatni.. nem tudom mi zavarhat be, de pici korától így van, mire beállna szépen a napirend, változtat rajta. más is volt így?
2014. szept. 8. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassan 8 hónapos a babam, még nem volt két egyforma napunk...
2014. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még mindig így van és én sem értem, ez van
2014. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb 1 éves kora óta volt fix napirendje a kisfiamnak amit a nyári időszak meg is változtatott, soha nem volt két egyforma napunk. Ha 1 órával később kel reggel, vagy napközben valamiért kevesebbet vagy többet alszik már csúszik a napirend ami nem baj.

Legyenek meg az étkezések, a napi 2-3 alvás (kortól függően), legyen a fürdetés is viszonylag fix, legyenek meg a szokásos rutinok stb... de ne várd hogy minden nap ugyan olyan legyen. :)

2014. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!