Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez ebben a korban?...

Normális ez ebben a korban? Állandóan mutogat a lányom.

Figyelt kérdés

10 hónapos, mindenre rámutat, de mindenre, amit ismer, amit nem ismer, amit szeretne. Közben mondja hozzá, hogy "o" "o", mintha azt mondaná: ott, ott.

Azért furcsa nekem, mert már reggel mikor kiveszem az kiságyból, akkor is mutogat mindenfele, nem is érdekli más, csak ez. Alig néz rám, nem figyel rám, mióta csinálja.


2014. szept. 9. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális, az én 13 hónapos kislányom is ezt csinálja hónapok óta. szerintem pont ez az a kor, amikor a babákat egyre jobban érdekli minden a környezetükben, szóval ne aggódj emiatt, hadd mutogasson csak! én mindig elmondtam neki, hogy amire éppen mutat az micsoda, így 11-12 hónapos korára már ügyesen tudta hol van az óra, a lámpa, a cumi, cumisüveg.
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!