Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ide illő, de úgy gondolom...

Nem ide illő, de úgy gondolom érettebb emberek olvassák ezt a kategóriát. Csak szerintem beteges, hogy egy apának merevedése van a babája etetése közben? (bőv lent. )

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fontos és megrázó, kérlek értelmes gondolatokat írjatok..6 hónapos a fiúnk, és két nagy párnát egymásra szoktunk tenni, és így féloldalasan fekszik rajtuk , úgy szoktuk etetni, a lábai pedig az ölünkben van ilyenkor. Tegnap az apja etette, én pedig ültem mellettük..Odanéztem, és láttam, hogy merevedése van..megkérdeztem, mitől. Azt mondta tőlem.. Erre én: hazudsz, rám se néztél, végig a gyerekre koncentráltál. Azt mondta, hogy elmondja, de ki fogom nevetni..elő SZOKOTT fordulni, hogy miközben eteti a gyereket, a kis lábaival a péniszét "gyűri" (gondolom ismerős minden anyának, hogy a gyerek nem mindig marad mozdulatlan etetés közben) és ez rá így, izgatóan hat, és feláll neki..kb. majdnem összeestem, kétségbe vagyok esve.. szerintetek túlreagálom, vagy ez tényleg beteges? Köszi az értelmes válaszokat..
2014. szept. 10. 10:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Továbbra sem értem, miért nem mozdul úgy vagy mozdítja úgy a gyereket, hogy ne érintkezzenek a kérdéses testrészek. Emiatt gáz. Hogy szándékosan ott tartja a nemi szervét, hogy a gyerek rúgdossa, mert ez tetszik neki.
2014. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
66%

Húha, és ha ez már többször előfordult miért nem fogja másképp a párod a gyereket?

Ezt biztosnem hagynám, akkor inkább ne is fogja kézbe a gyereket, hisz akkor ez nem csak etetés közben lehet hanem sima játék közben is.

2014. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
65%

Atya gatya... ulj le es mondd el neki,hogy nagyon ketsegbeestel es ha ezen nem valtoztat koltozzon el.. ez beteges! Es igy varandosan meg jobban bele tudom elni magam,mivan ha a kislanyommal lenne ugyan ez! Jesszusom...

csinalj valamit! Akarmit!

2014. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
1%
kicsit furcsa-bár szerintem túlreagálták néhányan.egyszer nekem is volt hasonló kérdésem,de nem mertem itt megirni,mert kaptam volna.szóval nálunk meg apa beindult attól,ha szex közben egy kis anyatejet szivott a mellemből.hú-nálunk is gáz van...
2014. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, azért nem mindegy, hogy abban, ami apuci csinál, vagy hagy csinálni, te vagy a másik fél vagy egy kisbaba....
2014. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
77%
14: még csak nem is hasonló a te eseted. Viszont a kérdező által feltett kérdésnél szerintem is nagyon gáz az apa viselkedése. Komolyan elbeszélgetnék vele. Kezdve azzal,hogy miért tartja így a gyereket,ha ez nem az első eset.
2014. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
17%
persze-nem hasonló,de az is kicsit furcsa nekem.-gondolom,ezért pontozott le mindenki
2014. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem ezért, hanem azért, mert a válaszod nem hasznos, tudniillik nem sok köze van ehhez a kérdéshez.
2014. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%

ÚRISTEN!!!!


Nem az a gáz, hogy felállt neki, hanem hogy az első ilyen után amikor legközelebb etetésre került sor, nem helyezkedett úgy, hogy ne érjen oda a baba lába!!! Számomra ez azt jelenti, hogy ez a férfi élvezi, hogy a saját gyereke szexuálisan ingerli.

2014. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, talán el kéne beszélgetnem vele, és többet nem lesz ilyen.úgy gondolom, a szexuális életünk nem ide keverendő, mert ha sok a szex, ha nem, TELJESEN MINDEGY, ez akkor sem normális viselkedés , hogy hagyja, hogy a többedik alkalommal felizguljon arra, hogy a gyereke a lábával öntudatán kívül felizgatja..jézus, még leírni is szörnyű...sose hittem volna hogy ilyet kell itt kérdeznem, de ahhoz túl durva, hogy a személyes ismerősöknek, esetleg szülőknek, barátoknak beszéljek erről, nem akarom megalázni..egyébként majdnem neki állt feljebb,hogy én ezen "problémázok", úgy tűnt, neki ez teljesen természetes dolog volt.. viszont bevillant egy kép, hogy az etetés előtt tisztába tette , én meg beléptem a szobába, és a kukiját, meg azt a részt piszkálgatta a kezével ( lehet hogy ezt már csak pluszba látom hogy gáz) és így próbált vicceskedni vele.. és ezután történt az eset.. nem tudom, lehet ilyet más is szokott a fiával, és ez már csak hab a tortán nekem..
2014. szept. 10. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!