Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ide illő, de úgy gondolom...

Nem ide illő, de úgy gondolom érettebb emberek olvassák ezt a kategóriát. Csak szerintem beteges, hogy egy apának merevedése van a babája etetése közben? (bőv lent. )

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fontos és megrázó, kérlek értelmes gondolatokat írjatok..6 hónapos a fiúnk, és két nagy párnát egymásra szoktunk tenni, és így féloldalasan fekszik rajtuk , úgy szoktuk etetni, a lábai pedig az ölünkben van ilyenkor. Tegnap az apja etette, én pedig ültem mellettük..Odanéztem, és láttam, hogy merevedése van..megkérdeztem, mitől. Azt mondta tőlem.. Erre én: hazudsz, rám se néztél, végig a gyerekre koncentráltál. Azt mondta, hogy elmondja, de ki fogom nevetni..elő SZOKOTT fordulni, hogy miközben eteti a gyereket, a kis lábaival a péniszét "gyűri" (gondolom ismerős minden anyának, hogy a gyerek nem mindig marad mozdulatlan etetés közben) és ez rá így, izgatóan hat, és feláll neki..kb. majdnem összeestem, kétségbe vagyok esve.. szerintetek túlreagálom, vagy ez tényleg beteges? Köszi az értelmes válaszokat..
2014. szept. 10. 10:50
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
mármint a párom piszkálgatta a baba kukiját *
2014. szept. 10. 13:26
 22/40 anonim ***** válasza:
43%
Na jó, mondd hogy kamu légyszi!
2014. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
bár azt mondhatnám.. de sajnos nem...de ezt amit utoljára írtam nem úgy kell elképzelni,hogy szexuálisan akarta a fiát izgatni, hanem csak játszott vele, vagy szórakozott vagy mit tudom én, áh.. hidd el, nem érek rá itt ilyeneket kamuzgatni, teljesen kétségbe vagyok esve..
2014. szept. 10. 13:40
 24/40 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy felkapta a vizet, amikor szóvá tetted, egyértelművé teszi számomra, hogy ő is tudja, hogy amit csinál, az gáz. Máskor sosem adta még gyanújelét, hogy a kisfiúk másképp is érdeklik, mint normális lenne? Például családban vagy internethasználat során vagy filmek kiválasztásakor vagy bármi?


Sajnos ez tényleg nem magyarázható a szex mennyiségével. Ha évektizedekig nem szexelnék, akkor sem jutna eszembe úgy nézni egy gyerekre.

2014. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
soha,semmilyen formában nem adta jelét (számomra nem tűnt fel abszolút) , hogy máshogy érdeklődne a kisfiúk iránt..
2014. szept. 10. 14:15
 26/40 anonim ***** válasza:
41%

jaj, ha már hónapok óta nem szexszel vele érthető, hogy egy kis odadörzsöléstől feláll neki!

És ugye ami feláll, az nem fog hirtelen lelohadni!

Az meg, hogy elő szokott fordulni, gondolom mikor érzi, hogy dörzsöli a lába, akkor arrébb rakja a gyereket!


De komolyan idegenek véleménye érdekel, akik csak a te verziódat hallották???

2014. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legtisztább lenne, minél hamarabb leülnél vele és elbeszélgetnétek, mi,milét,hogy,és ,hogy legközelebb ilyen ne forduljon elő!
2014. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%
Hát kérdés hogy arrébb rakja e ? A másik hogy miért fordul elő gyakran? Amikor még kisebb volt a kislányom, imádott a mellkasomon aludni. Egyszercsak azt vettem észre, hogy a kis lába pont a nunimnál motoszkál. Hát nem hagytam ott, nem nedvesedtem be és legközelebb kicsit arébb tettem.
2014. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
26-os válaszoló, 1. nem szokta odébb rakni a gyereket, ő maga mondta, hogy elő szokott ez fordulni, és tegnap a saját szememmel láttam, hogy felállt neki, és nem tett semmit csak nézte a gyereket, és hagyta , hogy piszkálja a lábával. És nem, nem azok véleménye érdekel,akik csak az én verziómat hallották, de nem gondolnám azt, hogy ez olyan téma, amit az ismerőseinknek mindketten el akarnánk mesélni, mert ahhoz túl intim. De ha csak az én barátaimnak,családtagjaimnak, stb. mesélném el, ők is csak az én verziómat hallanák, mert olyanra úgysem fog sor kerülni, hogy a párommal nekiállunk erről sztorizgatni valaki(k)nek, hogy mi erről a vélemény..mert csak ilyen szituban lehetne mindkettőnk verzióját hallni. De mint már írtam, ilyenre nyilvánvalóan nem fog sor kerülni. Itt pedig névtelenül megkérdezhetek bármit, de úgy látom nem csak szerintem durva.
2014. szept. 10. 14:28
 30/40 anonim ***** válasza:
46%

férjem soha nem játszott, vicceskedett, pakolászta a fiunk fütyijét!!! nem is értem, a gyereke fütyijén mi vicces van? vagy hogy jut eszébe azzal játszani????

maga a kérdésed még annyira nem is, de ez kiverte nálam a biztosítékot! komolyan elgondolkodnék ezek után, hogy kettesben hagynám-e őket... :(

sajnálom

2014. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!