Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok éjszakai fényt két...

Használtok éjszakai fényt két év körüli gyereknél?

Figyelt kérdés
Szóval 22 hónapos a kislányunk velünk van egy szobában és sokszor egész este ég az éjjeli lámpánk mert ha lekapcsoljuk akkor egyből elkezd sírni. És gondoltam beszerzünk egy éjszakai fényt csak azt nem tudom hogy az elég lesz e neki. Szóval szerintetek elég lenne neki annyi fény? Mert nem olyan olcsók és feleslegesen se szeretném megvenni. Valaki volt hasonló helyzetben?
2014. szept. 12. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég.


A mi lányunk 26 hónapos koráig mindig maga szólt, hogy kapcsoljam le a villanyát, utána egyik napról a másikra azt mondta, hogy inkább ne. Akkor szereztünk neki egy ilyet: [link] Ez tökéletesen elegendő.


Meg kapott egy ilyet is, elmondtuk, hogy ha fél, akkor vagy szóljon, vagy ezzel világítson és jöjjön át hozzánk bátran: [link]

2014. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom mindig kéri, hogy kapcsoljuk fel neki az éjszakai lámpáját...most 2,5 éves lesz.

Amúgy az auchanba, tescoba 1000 Ft-ért lehet kapni éjjeli kislámpákat. Nekünk elemes van, és több mint 1 hónapig bírja, pedig egész éjjel világít. De van itthon konnektorba dugós is, azt 700 Ft-ért vettük az auchanba..váltogatja a színét...nagyon jópofa, csak lányomnak nem tetszik így mi használjuk a szobánkba:)

Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az auchanost mostanság vettétek?


Én most a Rossmannban láttam konnektorba dugósat, Disney, kb 1700 Ft.


Fiam 28 hós, nála sötét van.

2014. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 1000 forintos van, villamossági szaküzletben vettem. Semmi extra, ledes és 20 hónapja használjuk este 9- reggel 9-10 óráig, akkor kelnek.
2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk szobáján üvegbetétes ajtó van, így mi a szoba előtti folyosón égetünk éjjel energiatakarékos lámpát, ami beszűrődik hozzá. Nekünk is pont jó az a halvány fény, ha éjjel pisilni/inni stb. ki kell mennünk.
2014. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sólámpát használunk, annak pont jó a fénye.
2014. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a Lidl-ben vettünk anno, egy karika világít, 4 színt tud, és nem kell lemondani a konnektorról, mert bele van építve egy. Fényérzékelős. Valamelyik nap áramszünet volt, pont altattam, de felébredt a babám a sötétre. :)
2014. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.

Kedves 4-es..kb 1 hónapja vettük a színváltós éjjeli fényt...még annyit, hogy érzékelős, és magától kapcsol be ha sötétedik...nagyon praktikus...szeretjük:)

2014. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!