Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Theiss lándzsás útifű jó...

Dr Theiss lándzsás útifű jó éjszakát szirupot 7 hónapos babának lehet adni? Kakukkfű, citromfű és lándzsás útifű van benne. Alkohol és cukormentes.

Figyelt kérdés
És a tápszerbe bele lehet tenni, ha szabad használni? Mert már alszik és félek, felébredne, ha ezt adnám neki magába, viszont fáj a torka és köhög, így se alhat mélyen. (még van egy etetés)
2010. jan. 18. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a papírján az van, hogy csak 3 év fölötti gyerekeknek adható
2010. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ezen csodálkozok,mert mi is lándzsás utifüvet használunk,és épp tegnapelőtt néztem a papirját:

0-6hós korig 1kk

6hó-6év fél tk

6é-12é 1 tk

felnőttnek 1 ek

ezt napi 3x,de maximum 5x

2010. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs ráírva a papírjára, hogy csak 3 éven felülieknek adható. Az van ráírva, hogy ajánlott mennyiség: 3-6 éveseknek 2,5 ml, 7-14 éveseknek 5 ml, stb.

Ok, hogy ebből következhet, hogy 3 év alatt ne, de nincs tiltva sem. Azért is kérdeztem rá. VAn e olyan összetevője, ami miatt nem lehet? Mert én a gyógyszerésznél is rákérdeztem, és mondta, hogy lehet. Szoptatós anyák és terhesek is vitték már, az sincs tiltva, akkor csecsemőknek is lehet.

Én annyit tudtam meg, hogy a lándzsás útifű allergizálhat, és emiatt nem ajánlják.

2010. jan. 19. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Adhatod nyugodtan.Én is adom a lányomnak,10 hónapos.
2010. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!