Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan lehet vinni...

Hány hónaposan lehet vinni babaúszásra babát és mire készüljek, hogyan, min aggódjak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 12:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

anyagi vonzat?

heti jegy/napi jegy?

anyukának külön felnőtt? mint a strandon?

2014. szept. 13. 22:52
 12/29 anonim ***** válasza:
Attól függ hol. Nálunk 5 alkalmas bérlet van, ami 19.000 Ft. Plusz az úszópelus. Természetesen nekem már nem kell külön. A foglalkozásra csak egyik szülő mehet be vele, a végén a negyed órás szabadfoglalkozásra mindkettő. De biztos mindenhol más. Ez a Stilianos babauszoda. 2-es voltam megint.
2014. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nálunk egy tanfolyamra kellett befizetni, abban benne volt a kettőnk belépője (egy kísérő) és a kabin. Utána is lehetett kicsit maradni, nem számolták ki percre.
2014. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

[link]


én ide tervezek, pont most beszéltem velünk, lesznek induló csoportok Budapesten októberben.

2014. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

most látom, kinyitják a szemüket vízben.

nem klóros a víz? nem gyullad be a szemük?


mi egyéb program lehet ami ilyen jó a babáknak az úszáson kívül?


és ha belenyel, letüdőzi véletlen?vagy nem fordul elő ilyen?(csak mert nálunk már történt baleset a fürdőkádban, de túléltük..)

2014. szept. 20. 11:05
 16/29 A kérdező kommentje:

és miért az életét mentő reflexre alapozzák?a merülésre?azt nem lehet kihagyni,?

amikor víz alatt van egy baba, automatikusan felfelé törekszik, hogy az életét mentse.

2014. szept. 20. 11:06
 17/29 anonim ***** válasza:

hát a búvárreflex nekem sem tetszik, egy Dévényes azt mondta, ők ezt nem szeretik a babaúszásban, mert minden csecsemőkori reflex le kell h épüljön idővel.

Én elviszem szerintem, de ha lehet, a búvárreflexes gyakorlatokat kihagyjuk, a mozgás viszont jót tesz.

A vizet úgy csinálják egyébként, asszem nem olyan klórosra, tehát hogy a babáknak is jó legyen.

2014. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

a merülést én is kihagynám, csak ahogy olvasom ez az alapja, szóval lehet ez 90%-ban van benne.

és azt nem tudod, hogy az óráknak van "ütemterve"? tehát minden óraépül az előtte levőre, szóval mint egy tanolyam? vagy minden órán ugyanaz van?

2014. szept. 20. 11:17
 19/29 anonim ***** válasza:
nem kötelező a merülés, és a babauszodákban nem klóros a víz. Nem tudom pontosan, hogyan tisztítják, de nem vegyi anyaggal, így nem gyullad be a baba szeme.
2014. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

és mennyi ideig készítsem fel itthon nagy kádban?1-2 hét?

a "tanítóval" most beszéltem, csak annyit mondott, mindig 1 perccel toljam ki az időt, hogy 15-20 percekig fürödjön a végén, háton-hason, locsolgatva stb


nálunk csak 2000 Ft egy alkalom, de vannak bérletek is


és utána közvetlenül nem éhesek a babák? (nem akarom sírva hazavinni, habár 10 percre lakunk sétálva)

2014. szept. 20. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!