Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire igaz?

Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Anno születési súlyra, babakori viselkedésre azt mondták, hogy a szülők hasonló babakori dolgait szokta örökölni, az irányadó.

Mindketten közel 3200 g-mal születtünk, a lányunk is.

Mindketten amolyan mintababák voltunk, egyelőre a lány is az, vigyorog, alszik, eszik, sírás alig van.


A fogzás mindkettőnknél tünetmentes volt, ez alapján várható, hogy a lányunknál se szenvedünk majd vele?


2014. szept. 13. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen egyszerű lenne....


Én voltam a babák "réme". 3 éves koromig mem aludtam, míg óvidába nem kerültem. Csak ölben voltam el.


Párom annyival jobb volt, hogy aludt de nagon sokáig nem aludta át az éjjelt.


1 éves lányom: viccen kívül, minta gyerek... 3 hetes kora óta (evés nélkül) átalussza az éjszakat. 0-5 hós koráig kb. 10-től reggel 6-7ig aludt.

5hós korától ezidáig 9-től reggel 8:30-9:00ig alszik.


Ugye, hogy nincs összefüggés?


Én 3400grammal születtem, párom 3500körül. A kislányunk 3040-el.


Szóval megdőlt ez a buta elmélet.

2014. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2800 gramm körül születtem párom 3300 körül. Lànyom 3720 gr :)

Én és párom is iszonyatosan hasfájósak voltunk. Kislànyunk soká egy percig sem fajt a hasa. Sem én sem párom nem aludt éjszaka. De a lányunk igen. Amikor a foga jött is pedig most jön az 5.

En nem voltam hisztis. A lányunk nagyooon hisztis , akaratos! Szóval szerintem nincs összefüggés :)

2014. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne, ahogy írtad, nem lennének a testvérek között különbségek, hisz ugyanazok a szüleik.

:)

A kisfiam mintagyerek volt, a kislányom hasfájós-sírós. A foguk sem egyformán jött, ott a kislányomnak volt egyszerűbb.

2014. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2900-al születtem, párom 3500 körül lányom 4520-al.

Párom és én is ducik voltunk lányom is az.

3 hós korom óta átalszom az éjjelt párom 3 éves koráig alig akart aludni, lányom 5 hós kora óta alszik egész éjjel.

Szóval lehetnek összefüggések de lehet csak véletlen.

2014. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párom és én is 2900 grammal születtünk. Lányunk 3400-al szóval megdőlt. Egyebekről nem tudok nyilatkozni,páromnak nincs ki elmondja milyen volt kicsinek.Fogzással lányunknak nem volt gondja,de nagyon hisztis,bár én az voltam kicsinek ez biztos.
2014. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!