Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a babám fürdeté...

Miért nem akar a babám fürdetés alatt ülni?

Figyelt kérdés
9 hós, de már 5 hós (Apa végig fogta) kora óta állva fürdetjük a baba kádban. Azt hittem ha már tud ülni és játékok is lesznek, majd hajlandó lesz ülve fürdeni. De ritkán ül le, egyébként áll és ki dobálja a játékokat és várja, hogy visszategyük, ezutóbbi ritka. Meg lehet tanítani az ülve fürdetésre valahogy? Mert akkor lehetne végre játszani, nemcsak dobálni fürdéskor. A padlón tud ülve játszani.

2014. szept. 14. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: már 1,5 hónapja áll.
2014. szept. 14. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Igy szokta meg szerintem azert csinalja. Esetleg ki lehetne probalni azt, hogy te vagy apa beul vele a kadba, o pedig ul az oledben, es ugy jatszotok. Vagy beulsz vele, o pedig veled szemben es ugy jatszotok. Akkor mar szerintem nem fogja kihajigalni a jatekot, mert bent vagy vele, nem kint. Par alkalommal igy csinalni, es akkor megszokja hogy ul a kadban, nem all.
2014. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam fél éve tud állni, azóta egy pillanatra nem hajlandó leülni a kádban. Állva pancsol, állva játszik. Várom, hogy rájöjjön végre, hogy ülve kényelmesebb, de egyelőre esélytelen. Főleg a hajmosásnál van gáz.
2014. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mrian19 válasza:
17 hónapos kisfiam sem akar leülni. :( Én is várom az ötleteket
2014. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás? :)
2014. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam mindig azt szokta meg amit épp mutattunk neki. Amíg feküdt addig jó volt neki úgy, aztán megmutattuk neki hogy lehet ülni is, utána ülve fürdött majd amikor már fel-fel állt a kádban elkezdtük zuhanyoztatni mert én nem szerettem hogy a meleg vízből állandóan fel áll és mászkál, féltem hogy elesik vagy megfázik.

A zuhanyzást választottuk, eleinte ülve zuhanyzott, majd amikor megmutattuk neki az állva zuhanyzást, azt szokta meg.

Próbáljátok többször leültetni.

2014. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most már többször ül, de azért arcmosáskor feláll és menekülne. Most 14 hónapos. Sokszor ültetjük a kádban.
2015. jan. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!