Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni?

Miért nem akar aludni?

Figyelt kérdés
2 hetes a pici és már ez a 4. napja, hogy nap közben nehezen alszik el, és ha el is alszik akkor is csak kevés időre. Sokszor éhes, ha ébren van akkor állandóan cicin lenne. A hízással nincs gond, szóval nem a tej mennyiségével van baj.
2014. szept. 12. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hanem semmivel nincsen baj.
2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van/volt, most 7 hetes. Eleinte én azt hittem, hogy éhes és azért van, de azóta is szépen gyarapodik. Talán a front.
2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is ilyen volt, kb egy hónapos koráig napközben szinte semmit nem aludt. Doki szerint is minden rendben volt. Most három hónapos, szépen alszik napközben is.

Kitartás!

2014. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy mikor ébren van és nem veszem ölbe, akkor folyton sír. Nem akarom már most elkapatni, mert van mellette két nagyobb is. Eddig nem volt gond az alvással, evés után mindig aludt legalább 1,5 órát, de így meg csak nyűglődik.
2014. szept. 12. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tekereg, nehezen kakil, hasfajasra lehet gyanakodni. de elofordulhat hogy delelotti alvashiany annyira kimeriti hogy delutan mar emiatt nem bir aludni. esetleg vidd ki a levegore mikor epp nem esik az eso. ott jobban kifarad. es ha tobb napon keresztul nem alszik egy percet se - tehat cicin se - akkor kerd ki a gyerekorvos tanacsat. minimum 10 ora alvasra szuksehuk van.
2014. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja kb. 2 hetes korától, naponta 3-4szer alszik, akkor is olyan 30-40 perceket. Az elején az enyém is csak nyűglődött egész nap, én sem szerettem volna, ha non-stop rajtam van. Én délelőtt-délután is vittem sétálni, a babakocsiban jókat aludt. Most lassan már 10 hetes a lányom, a nappali alvások ugyanúgy maradtak rövidek, de már egyre többet nézelődik, elvan egyedül is, no meg végigalussza az éjszakát. :)
2014. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!