Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés utáni állandó üvöltés...

Fürdetés utáni állandó üvöltés már 3 hónapja, másnál is volt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A fürdetést szereti, de amikor kiemelem a kádból és leteszem megtörölgetni rögtön elkezd ordítani és csak fokozódik. A végére már visít. Pedig szerintem már rekord gyorsasággal csinálom. Már lassan 3 hónapos és ez minden este így megy. Másnak is volt ilyen? Valami praktika? Mikor múlt el? Igazából én már azt mondtam, hogy ez már nem normális dolog. Úgy visít, ordít, mintha nyúznám és már volt, hogy alig vett levegőt. Úgy gondoltam, majd megszokja, kinövi, mint bármi mást, de ez nem akar javulni...Utána is alig lehet megvigasztalni.

2014. szept. 13. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

oooh, ugyanez van nálunk, csak én fiam már 5 honapos!!!

ahhoz, hogy ne orditson egy egész szorakoztato központot kell bevennem..már mindenhonnan log le valami, ahogy kijön a vizböl, már nyomom is a szájába a cumit, attol meg teljesen "kikészül" ha fel kell öltöznie..tényleg, mint akit nyuznak.. én is kiváncsi vagyok másoknál mi vált be..mert én már rettegek a fürdetésektöl, igyis már csak kétnaponta fürdetem.

2014. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
uristen, most látom milyen zagyvaságokat irtam néhol, de remélem azért érthetö :D azt hiszem pihenésre van szükségem, vagy nem a "szorakotato központot kell bevennem", hanem egy gyogyszert :D
2014. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt/van ilyen, akkor szokott előfordulni ha melegebb a víz mint a levegő és fázik. Pl nyáron azokon a nagyon meleg napokon semmi gond nem volt, most meg megint kezdödik. Na meg akkor sír ha addigra hulla fáradt ilyen is előfordul nèha.
2014. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem fáradt már a fürdetés végére? próbáld meg kicsit korábbra tenni az idejét.
2014. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekünk is ez van, pancsi imádja, kivesszük még megtörölgetjük az oké, de az öltöztetés...hát mi is csinálunk mindenfélét, hgy eltereljük a figyelmét, néha sikerül...már 4 hónapos.
2014. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
úr isten azt hittem csak az én fiam ilyen :D imád pancsolni, de ahogy elkezdem törölgetni, meg öltöztetni kitör az Etna. a végére már nem kap levegőt úgy sír. én eddig nem találtam rá megoldást. cumit nem adok neki (egyáltalán, soha), játékok egész garmadáját lógatja neki apa, amíg törölgetem, de nem érdekli. nagyon ritkán nem sír, főleg akkor amikor nem sokkal fürdés előtt evett. de az is lehet amit korábban írtak, hogy már fáradt addig.
2014. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy jól fütsd be a fürdőszobát,hátha fázik!
2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na ez jó! Látom akkor nem egyedi eset...:) Tényleg már mi is mindent bevetünk. Ha valaki látni, totál azt gondolná, hogy megbolondult a család. :) Én énekelek jó hangosan, hogy túlharsogjam a lányom. Apa rázza a csörgőt, egyszerre többet is és még néha, ha nagyi ott van, akkor ő is ráz egy harmadikat. :D De még ez sem jó, mert ugyanúgy ordít. Néha abbahagyja, valami bejön, majd mintha az eszébe jutna, hogy ja nekem ilyenkor ordítani kell és újra elkezdi. Már totál cirkusz kategória. Arra én is gondoltam, hogy fázik, úgyhogy azt kipróbálom. Fáradtság? Nem tudom...Volt, hogy előtte aludt és még jobban ordított. Már próbáltam korábban is. Ugyanez van. Már rémálom minden fürdetés, még a fenekemen is folyik a víz, mire végzek. Pedig már mindent előre odakészítek. Mindent lerövidítettem és mégis...
2014. szept. 14. 15:50
 9/15 anonim ***** válasza:
nálunk meleg van a fürdöszobában, alvás után fürdetem, és mégis ordit..addig még nem kezdem öltöztetni nevetgél..majd utána...:S alig birja abbahagyni, tiszta vörös lesz, és fuldoklik. már elöre stresszelem magam, hogy nah ma este meddig tart majd a -müsor-.
2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt. minden lehetséges zavaró tényezőt megpróbáltunk kizárni,de semmi. egyszer nem sírt,majdnem orvost hívtunk,h. mi baja lehet :D szerencsére kinőtte :)
2014. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!