Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája nem duplázota meg a súlyát 6 hónapos korára?

Figyelt kérdés
Hány kilóval született? Mennyi volt a súlya fél évesen? A yerekirvos mit mondott?
2014. szept. 15. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyik gyermekem sem. 3 van.


Csak kb. 7 hónapos korukra.


Pl.: az első 3 kg születési súly után 5880 gramm volt.


Egy évesen voltak átlagban 9-10 kg között.

2014. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nagyobb 3250 gr-mal született, ő duplázott, a kisebb 3700 gr volt, ő nem. Ő 6500 körül volt fél évesen.
2014. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálunk megduplázta, és 1 éves korára pedig megháromszorozta, mégis mindenki kétségbe volt esve, hogy milyen kicsi...

2 kilóval született

4 kiló volt fél évesen és

6 kiló volt 1 évesen.

2014. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kislányom 3500 grammal született, egy hét múlva lesz 5 hónapos. Most 5500 gramm ( voltunk kivizsgáláson a lassú gyarapodás miatt, nem találtak semmit) tuti nem dupláz fél évesen... Mindenki olyan lesajnálóan nézi, hogy milyen kis vékonyka:(
2014. szept. 15. 10:50
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Majd megnő. Lányaim is picik voltak, de ma már a 11 éves 34, a 14 éves 50 kg.
2014. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Az én kislányom megduplázta a súlyát bár csak 6 kiló volt fél évesen, kis súlyal született. Már én is unom a megjegyzéseket hogy milyen pici. Pedig nagyon formás baba, és nagyon ügyes is mellette. Nem értem hogy miért baj ha valaki az átlagtól kisebb, persze ha egy baba sokkal nagyobb az átlagnál az jó, őt nem akarja senki kivizsgáltatni.
2014. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az enyém is nagyon formás, mozgékony, pár hetes kora óta átalussza az éjszakát... Szerintem ez is olyan dolog, mint hogy a csapból is az folyik, hogy egy nő, csak akkor csinos, ha vékony, karcsú( plakátok, újságok, tv...) ugyan ez van a csecsemőknél is. Ha megnézünk egy baba ujságot, pelenka reklámot, mindenhol dundi gömböc babàk vannak. Aki meg nem olyan alkat, azt meg lesajnálják.
2014. szept. 15. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3800grammal született a fiam- és 7kg volt fél évesen. 60dkg-mal lemaradt a duplázástól.

Egy évesen pedig 9kg volt- meg sem közelítette a triplázást.

A másik fiam 3050garmm volt születésekor fél évesen szintén 7kg, és egy évesen 8,5. Duplázott, de nem triplázott. :))

2014. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem minél nagyobb a születési súly, annál később dupláznak, minél kisebb annál hamarabb.


amúgy anyatejes csak?

ha tápszeres lenne, akkor lenne érdekes, attól felfújódnak mint egy lufi :( az enyémre is mit mondanak? de ari, látszik hogy szeret enni.

2014. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam megduplazta (3,3-al szuletett es 6,9 volt), 1 evesen viszont 8,6 - kozel nem volt a triplazashoz.

A kisebbik 4 kiloval szuletett, o 7,2 kg volt felevesen, most 8 honapos lesz es meg mindig nem duplazott, cserebe 76 centi, jo hosszu.

A gyerekorvosunk egyaltalan nem aggodik ilyeneken, ha egeszseges, akkor tok mindegy.

2014. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!