Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hónapos babám még mindig...

4.5 hónapos babám még mindig 2-3 alkalommal ébred éjjel szopizni. Mit csináljak hogy végigaludja az éjjelt mostmár?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelem!
2014. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 8,5 hos es meg mindig ebred 1-2szer. Ez van, ezt dobta a gep:-P
2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig megmosolygom az ilyen kérdéseket. Kedves Kérdező! Elhiszem, hogy kimerült vagy, szeretnél éjjel aludni, de teljesen normális, hogy a 4 hós csecsemőd ennyiszer ébred éjjel, és szopi kell neki. Nagyon picurka még! Az én kisfiam 15 hós koráig szopizott, addig egyszer sem aludtunk át egy éjszakát. Kelt, szopizott, majd aludt, de volt, hogy nem volt kedve visszaaludni, és akkor ment a huzavona. Volt, hogy 1 éves kora után még 4-5x szopizott éjjel. Tudtam, hogy nem volt éhes, már mindent evett nagyon jó étvággyal, de kellett NEki a nyugtató szopi. Elfogadtam, és keltem szoptatni. Aztán leszokott, és azóta többnyire átalussza az éjjeleket. Többnyire, mert gyakran van vmi, ami ébreszti. Úgyhogy valóban türelem, nagyon az elején vagytok még ennek a folyamatnak.
2014. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 14. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 14 hos es meg mindig fel kel ejszaka szopizni. Tobbszor is. Szerintem 4,5 honaposan eleg keves baba van aki atalussza az ejszakat. Kitartas! Meg vagy 1-1,5 ev es alhatsz :)
2014. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos eddig max 2-szer kelt, most van olyan hogy 5-ször, 6-szor, de olyan is van, hogy felkel fél kettőkor és ott kukorékol, mintha reggel lenne. :-)
2014. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az bevált, hogy éjjel nem tettem tisztába, nem kapcsoltam fel a villanyt, nem szóltam hozzá, ha felkelt.

Kapott enni/inni és ment vissza aludni. Nem altattam, csak letettem hasra és szerencsémre el is aludt azonnal vissza. (Hason alvó/altatott 2 hetes korától)

3.hónaptól reggel 7 után ébred csak, nem kel fel éjjel enni egyáltalán.

Ha az is kérdés, hogy mit csináljm szerintem próbáld meg ezt is, ha még nem próbáltad.

2014. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!