Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek ezért orvoshoz?...

Elvinnétek ezért orvoshoz? Vagy 'felesleges' még?

Figyelt kérdés

10 hónapos fiamnak tegnap elött estére 37,4 volt a hőemelkedése(levonva)+ 2szer hígabb széklete volt,tegnap nem volt semmi láza,ma reggel megint 37,2 volt,mostanra semmi hőemelkedése nincs megint.Magától elmúlt mind a két nap.Semmi más panasza nincs csak egy kicsit taknyos.Lehet a foga?Ezért elvinnétek dokihoz?Múlt héten voltunk tanácsadáson,akkor is taknyos volt,megnézte a doki azt mondta minden rendben.

Még egy kérdés:az alsó kettő első fog+felső kettő első fog,és a 2 felső melletti foga kint van.Melyik a soron következő?Mert néztem neki de nem látom sehol hogy jönne neki.

Köszönöm!


2010. jan. 19. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz nem vinném még, mert ahogy írtad, csak hőemelkedés, és még az is elmúlt. Az orvosnál, lehet, hogy csak több nyavaját elkapna. Ha 3 napig nem szűnik, vagy emelkedne a hő, akkor telefonon érdeklődj, hogy érdemes e bevinned.

A fognál most elméletileg a kettő első mellettinek kéne kijönnie, de nem kizárt, hogy máshol jön.

2010. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga miatt van a hőemelkedés és a taknyosság is (ilyenkor az immunrendszerük kicsit gyengébb, így könnyebben megfáznak, elkapnak vmit). Én ilyenkor (hőemelkedés+kicsi nátha) nem viszem orvoshoz, mert elég parás vagyok, nem akarom h vmi sokkal rosszabbat szedjen össze a váróban. Fújd neki orrspray-jel, orrszívózd ha tele van, + napi 10 csepp Cebion - én amióta hideg van ennyit adok neki naponta, kopp-kopp-kopp, még náthás sem volt eddig télen.

A lágy széklet is a fogzás jellemző tünete.

Fog: "menetrend" szerint a 4. fog jön felül, de az én lányomnak alul hamarabb kijött a harmadik a kint lévő kettő mellé.

2010. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!