Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bocs ha nem jó helyre írom de...

Bocs ha nem jó helyre írom de talán itt válaszolnak a legtöbben! Miért zavarja az embereket ha egy anyuka festi a körmeit és minimális sminket tesz fel?

Figyelt kérdés
a sminket persze nem minden nap!
2014. szept. 15. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

miből gondolod hogy zavar ez bárkit is?

1-1 embert talán, de azokat minden zavarja, de a többségének semmi baja nincs az izléses sminkkel és lakkal.

volt rossz élményed agy mért kérdezed?

2014. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy ez kit zavarhat, pláne az összefüggést nem értem, hogy anya-e vagy sem az illető. Neked szólt valaki emiatt?
2014. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még senki nem szólt be, pedig erős színekre festem a körmeim mindig. Festeni mondjuk nem szoktam magam, havi 1x talán, de akkoris csak a szemem.
2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Sminket minden nap teszek fel (alapozo, spiral, arcpir), szines gellakkom van. Nem vettem eszre, h ez barkit zavarna. Azt tudom elkepzelni, h mas anyuka, ha nagyon szet van csuszva (nem alvas, nehez gyerek stb), vagy amyagilag nem fer bele, es ezert nem ugy tud magara adni, ahogy szeretne, akkor kicsit irigykedve nez.
2014. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát például anyósom is mindig szóvá teszi hogy minek festegetem a körmeimet meg játszótéren is más anyuka hogy dejó hogy nekem van időm lakkozgatni!de akkor szoktam megcsinálni amikor este már elaludt a fiam!miért nem adhatok magamra attól hogy anya lettem?
2014. szept. 15. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 4 gyermekem van, minden nap kisminkelem magam egy kicsit, festem a körmöm, hajam, plusz a hajam is mindig ki van vasalva. Nekem sokszor beszóltak már, de csak irigységből. Miért baj, ha 27 évesen tetszeni akarok a páromnak, és hogy lestrapált anyagépnél több szeretnék lenni?

Ne foglalkozz másokkal! Úgy élj, ahogy Neked jó, mert csak akkor leszel boldog!

2014. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
különben a párom mindig észreveszi ha kifestem a körmömet és kisminkelem magam és ez nekem nagyon jól esik!
2014. szept. 15. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
A 4-esnél van az igazság. Én kezemen és lábamon gél lakk van és mindennap van rajtam alapizó szemspirál, pirosító. Szájfény ,szemceruza tus ritkábban. Szerintem senkit nem zavar ,de azt látom ,hogy kilógok a nagytöbbsègből.
2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy kérédés, amit nem értek. Én miért nem találkozok ilyennel? Nekem még seni nem tette szóvá, hogy minek festem magam. Sőt, anyósom azt jegyzi meg, ha nem, mert véleménye szerint nagyon jól áll egy kis smink nekem.

A szememet minden nap kifestem, mert különben úgy nézek ki mint egy zombi. :) Alapózó és pirosító, ha nagyon ráérek sminkelgetni. A körmeimet ritkábban festem, de annak az az oka, hogy türelmetlen vagyok, nem bírom kivárni, míg megszárad. :)

A környezetemben lévő anyukák szinte mindegyike sminkel és festi a körmét. Sőt! Még olyan is van, akinek műkörme van! Na ez ám a pofátlanság!! :)

Egyébként amióta szültem, azóta érzem magam igazi nőnek. Végre rátaláltam a stílusomra, sokkal jobban érzem magam a bőrömben amióta anya lettem. Igaz most mont nem, mert 29 hetes vagyok a tesóval és a lélegzetvétel is fáj :), de azért a sminket felteszem reggel. :)

2014. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg van akit zavar. Én fiatalosan öltözködöm, színes, hosszú körmök, néha sportcipő, néha 18cm-es platform, csillogós farmer, vagy épp testhez álló mini ruha és anyuka vagyok. van aki szerint nem illik, szerintem meg attól, hogy lett egy gyerekem, még nem szűnök meg nő lenni.
2014. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!