Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt egy vízhőmérőm NUK...

Volt egy vízhőmérőm NUK márkájú, eltörött és higany volt benne. Mit tegyek? Biztos hogy az volt,1 közepes méretű golyócskát találtam azt felszedtem de nem tudom hova gurulhatott még.

Figyelt kérdés

Emellett kék folyadék jött ki belőle ami gondolom festék. Mi a fenét csináljak? Ráadásul a gyerekek szobájában történt. Van valakinek ilyen hőmérője? AZ újakban már repceolaj van. Honnan tudhatnám meg mennyi higany van egy ilyenben? Érdemes még kutatnom vagy remélhetőleg ebben csak ennyi volt.

Régebben törtem már el higanyos lázmérőt abban sokkal több higany volt úgy emlékszem. A legbosszantóbb hogy nem is használjuk csak leesett a polc tetejéről. A biztonsági műanyag borítás ellenére kigurult belőle a higany.


2014. szept. 16. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha összetörik, az szerteszét gurul, nagyon apró golyócskákban is! Nagyon alaposan takaríts, porszívózz, moss fel, ha az ágy közelében történt, én ágyneműt is cserélnék. Szellőztess, amennyit tudsz.
2014. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy higanyos volt? Mert elviekben már évek óta nem gyártanak higanyos hőmérőket, mert ugyebár veszélyes.
2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áááááááh, nyert a második válaszoló! Nem higanyos, a kis golyócska csak egy épp arra járó fém golyó volt amit higanynak véltem. Nem tudom miből pottyant ki de nem a hőmérőből. Kézbe vettem és akkorát röhögtem. A kék folyadék repceolaj. Megnéztem a honlapjukat. Nincs higany a hőmérőjükben és nem is volt soha. Bruhahahaaaaa én itt idegeltem magam órák óta!
2014. szept. 16. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldottam a problémádat :D
2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!