Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izgalmi állapot remegés,...

Izgalmi állapot remegés, befeszítés? Másnak volt így?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam, izgalmi állapotban beremeg, befeszít. Normális ez? Védőnő, házi orvos szerint az izgalom miatt van.
2014. szept. 16. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos és 4. hónaptól vettem észre ilyesmit, de nem minden izgalomra, csak ha valami nagyon nagyon érdekes és nem tudja kapásból, hogy mit hogyan reagáljon rá, akkor kifeszítve marad a két keze és megremeg.

Ha ilyesmire gondoltál, szerintem ez nem gond, mert a fiamnak sincs elvileg gondja.

2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ilyenre gondolok! nálunk mostanában elég gyakori
2014. szept. 16. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csinálta, normális dolog. Még nem tudják másképp kifejezni, levezetni az izgatottságukat. Nálunk sokszor csinálta, ha nagyon örült valaminek (pl az apja közeledett felé bohóckodva), vagy ha valami feldühítette valami (nem tudta még kifejezni, elmondani, mit akar, vagy nem tudott valamit megcsinálni).
2014. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!