Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetőzött nálatok a...

Mikor tetőzött nálatok a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom,most még a nagyival sincs el pár napja-.bár azt olvastam-éjjel nem emiatt kelnek-én mégis úgy érzem ezért ébred -és keres ennyit.
2014. szept. 16. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsanat, a valaszt sajnos nem tudom, de erdekelne hogy nalatok mikor kezdodott? 9,5 hos anyukaja.
2014. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 21 hónapos a kisfiam èn most veszem èszre hogy 1 percre sem akar szem elöl tèveszteni. Ha apukàjàra hagyom 5 percre míg lefutok boltba akkor vègig sír és kiabàlja annnnyya annnyyya.

Wc -re is jön velem... Különben az ajtót üti kèt kèzzel ès keservesen sír utànam.

Egyedül nem jàtszik csak ha ott vagyok ugyanabban a helyisègben, ha kimegyek pl a konyhàba fut utànam. Ha nem làt akkor kiabàlja hogy annnnyya. Ha mosógèpet pakolok ö is ott van mellettem.


Màr règebben is sokszor felkèrezkedett stb. de ez a mostani idöszakunkhoz nem hasonlítható.


Én èlvezem, nagyon össze vagyunk növe, imàdom.

De azèrt mire az ovit kezdjük talàn kicsit ez alakul mert akkor nagyon nehèz lesz mindkettönknek.

2014. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most kezdődött,jövőhèten lesz 1èves,de 2hete önállóan jár,azóta jön utánam,apával sincs el ès èjjel is többször èbred :-(
2014. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egyszer 8-11 hós koráig és valamikor most kezdődött újra kb 15-16 hósan de ez nem olyan vészes mint a korábbi. Az elsőnél az éjszakák szörnyűek voltak, most inkább nappal rosszabb mert vannak napok amikor észre sem veszi hogy elmentem mellőle és tudom csinálni a dolgom, de van hogy egész nap kézben lenne és nagy visítás van ha nincs időm ücsörögni mellette.
2014. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor megindult a mozgásfejlődése, de még nem tudott járni. Ez valahol fél éves kor, és 10 hós kor között volt. A mosogatóig nem tudtam elmenni a nappalitól, mert csimpaszkodott a nadrágomba, és ordított. Nem kelt éjjel sűrűbben, de nap közben ha egy pillanatra nem látott, akkor a hisztit csapott, mint a csuda.
2014. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,azt olvastam ,hogy 8hónapos kor körül jelentkezik először,aztán 15.hónap körül újra.ezek a válaszok nálatok is igen változatosak voltak.
2014. szept. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!