Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem cumizik a babája,...

Akinek nem cumizik a babája, ha nagyon sír, hogy vígasztaljátok? Ha nyűgös, mit tesztek vele?

Figyelt kérdés
Én kezdetben nem akartam ,hogy cumizzon , de Napközben elalváshoz és ha nagyon sír és éjszakai ébredésekkor jól jön. Próbáltam csak ölelgetni , nyugtazgatni de úgy hosszabb ideig tart a megnyugvás és a csaLád is örül ha előbb nyugszik meg.
2014. szept. 17. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megdajkáltam, énekeltem neki, járkáltam vele, néha babakocsiban tologattam. Egyik gyerekemnek se volt cumija (hárman vannak), az elején lehet, hogy nehezebb volt, de örülök, hogy később nem kellett őket így leszoktatni a cumiról.
2014. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én adtam neki a cumit, inkább, mint az ujja alapon. A nagynak fogszabályzó kellett, köze van a kettőnek egymáshoz. A kicsi kb. 9 hónaposan egyszer mérgében elhajította, azóta nem kell neki. Szóval én adnám neki, míg pici. Azóta meg elég, ha megsimogatom, mellé fekszek, vagy csak egyszerűen megvárom míg abbahagyja a hisztit. Mert azért vannak hiszti közti különbségek.
2014. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az enyém 10 hónapos és egyre több hisztis alkalom van. Picinek alig sírt ,de amióta öntudatára ébredt nsgyon tud sírni ,ami szerintem hiszti.
2014. szept. 17. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Hiszti???

Meg mondjuk fogzás, szeparációs szorongás, lappangó betegség...

2014. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szoptatással,sokszor elég pár perc és megnyugszik.
2014. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nálunk is a szoptatás jött be-meg a hüvelyk-ujja
2014. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én meg inkább örülök hogy az ujját szopizza, mint egy műanyag vackot. szóval nálunk egy kis ölbe összebújás és a hüvelykujja már meg is oldja a problémát :) sosem kapott cumit, és elég hamar megnyugszik.
2014. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát az én unokaöcsémnek meg a cumitól lettek fekete és nagyon csúnya fogai, ellenben én, aki babakorában az ujját szopizta köszönöm szépen nagyon szép a fogsorom. úgyhogy örülök hogy a kislányom az ujjára rászokott. ő attól nyuszik meg. meg énekelni szoktam még. ja meg van egy zene ami mindig megnyugtatja. reagge szám :-D
2014. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az úját szopja így elaltatja magát (sosem kellett altatnom), éjszaka 4 hetes kora óta nem kel fel...Bevallom őszintén a terhesség alatt cumiellenes voltam, de azért megpróbáltam neki adni 3 hetes korában. El sem fogadta, így a probléma megoldódott...
2014. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem cumizott mindegyik,semmi bajuk nem lett töle. Ettöl megnyugodtak.

A legkisebb is csak alvàshoz kapja meg, leteszem a kisàgyàba cumi a szàjba, betakarom 2 perc mùlva horkol.


A nagylànyom 13 èves van

2014. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!