Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányotoknak mikor lövettete...

Kislányotoknak mikor lövettetek fülbevalót?

Figyelt kérdés

1 hónapon belül megszületik a kislányunk, nem tudom hogy mikor "szokás" fülbevalót rakatni nekik. És hogy működik ez a dolog? A kórházakban is lehet lövetni vagy x hetesen elviszem valahova ahol csinálnak ilyet?

Pécsiek vagyunk amúgy.

Ki milyen anyagból rakatott fülbevalót? (orvosi fém, arany stb?)


2014. szept. 17. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

5 hónaposan lövettük ki neki.

1 éves koráig volt benne,amit ott lőttek bele.

1 évesen kapott szülinapjára egy smaragdköves arany fülbevalót,azóta is azt hordja.Most 2 éves.

Velük csináltattuk!


[link]

2014. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
3 hónaposan lövettem ki neki kozmetikussal, 2 hónap után cseréltük ki aranyra, amit a dédimamától kapott születésekor... nincs ilyen, hogy mikor szokás.. ki mikor szeretné :)
2014. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan még nincs gyerekem, de úgy érzem az lenne a legjobb ha erről ő döntene majd mikor már döntésképes... mert lehet hogy neked cuki meg csajos ez a kislányodon, de ő meg lehet hogy utálni fogja egy életen át. Én is ilyen vagyok, és nem az egyetlen, mert több lányt is ismerek aki sose hordana fülbevalót. Igen, persze mondhatjuk hogy bármikor ki lehet venni. De a lyuk örökre ott marad és sok fülbevaló okozza hogy megnyúlik a fülcimpa, ami számomra a legnagyobb negatívuma. Utálom így a füleimet, egyszerűen csúnyának tartom. A fülbevalót magát meg haszontalan dolognak tartom, mert nem karácsonyfa vagyok hogy feldíszítsem magam csilivili dolgokkal. Lehet hogy furán hangzanak ezek és nem értesz egyet velem, de szerintem a gyerekedre kéne gondolnod... ő fogja viselni. Hát legyen az ő döntése majd.
2014. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

8 hónaposan,velük: [link]


házhoz jöttek, maximálisan meg vagyok velük elégedve

mi nem cseréltük le, tetszik a belőtt

2014. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
kíváncsi voltam, meddig bírják az ellenzők...sok nem kellett
2014. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Amikor megszületett, a kórházban.
2014. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Milyen ellenzők.

Mi tavaly fúrattuk ki, amikor erre vágyott és tisztában volt vele, hogy némi kellemetlenséggel jár. 5 és fél éves volt.

2014. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó vagyok, még annyit, hogy pont most tett valaki egy kerdest, hogy asszimmetrikusan lett lyukasztva a fule a babanak. Ha kiakarod kyukasztatni, a korhazban tedd, steril kornyezet, nem ficankol amnyit es szepp szimmetrikus lesz,
2014. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi 6-8 en vagyok
2014. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
7: a 3. válaszolóra céloztam. Aki ellenzi a fülbelövést.
2014. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!