Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » újszülött mellett műköröm?!?

újszülött mellett műköröm?!?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom hogy anyukák akik "frissen" szülnek műkörmöt viselnek.Általában nem is rövidet.

Tényleg eltudJák így látni a babát?!

Nekem anno volt többször is de amikor terhes lettem eszembe sem jutott...!

28 hetes km


2010. jan. 19. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Ez lemaradt:terhesség és szoptatás alatt.
2010. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van épített zselés körmöm, és egyáltalán nem karmolom meg a kislányom mivel nem olyan éles mint a sajátom!A popsikrémet meg fordított újjal kell kivenni a dbozból!5 hós baba anyuja
2010. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%

hogy fordított újjal?ezt nem értem :S

de ha jó,úgy én is tetek fel, mindig volt csak babó óta nincs.

2010. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
A fordított ujj azt jelenti,h a körmére teszi a popsikrémet,nem az ujjbegyére.Nekem is van műkörmöm kb.12 éve.Soha nem karmoltam meg a kicsit(20 hónapos).Megszokja az ember,h "hosszabb" az ujja.Én tubusos popsikrémet veszek,azt egyből a popsijára nyomom,de ha tégelyes van,akkor behajlított ujjal nyúlok bele.
2010. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van/volt körmöm, csak a szülés után 2 hónapig nem volt - időhiány miatt. Most 13 hónapos a babám, hegyes van, nem tűhegyes, kerekített picit. Soha nem volt gondom. Nem használok popsikrémet, dm-es olajos törlőt használok, de nem ezért. Aki megszokta, annál ez nem okoz gondot. Engem is megszóltak sokan, főleg amikor piros volt, de senkinek semmi köze hozzá.
2010. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még nincs, de lesz! 4 hónapos a kislányom és a saját körmöm annyira érdes és vékony, hogy az éles, de a műköröm lekerekített, úgymond tompább mint a saját. Terhesség előtt volt, aztán nem, és most megint szeretnék. Ja és barátnőm csinálja, tehát nálam is "házhoz jön"!


(milyen érdekes, akinek van, le lett pontozva... pedig írta hogy nem okoz kárt a babában vele... na mindegy)

2010. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

"...Amúgy ez tipikus gondolkodás, ha gyereke van, a nő már ne fessen hajat, ne hordjon dögös cuccot, ne legyen körme, nagyon maradi..."


Egyetértek ezzel,terhes vagyok de ugyanúgy festem a hajam azaz színezem,ugyanúgy "dögös" ruhákat hordok..

Már alig várom az anyaságot de emellett azt is hogy végre csinos legyek megint(mert plusz 15kg-al nehéz lenne),de mindezek mellett nekem nem fér bele a műköröm-biztonsági szempontok miatt!

2010. jan. 19. 23:04
 18/29 anonim ***** válasza:
73%
hát én pár éve láttam be mi a helyzet a műkörömmel.Elég ügyetlenke voltam mindig.Akkoriban nem volt műkörmöm.Balatonon voltunk és az unokaöcsémet a vízben úgy megkarmoltam véletlenül ,hogy ma is sebhelyes.A műkörömmel még ha akarnál se tudnál akkorát karmolni mert tompa.Én már nem is tudok úgy fogni semmit hanincs rajtam.Mindennek mellényúlok,ráadásul műköröm nélkül még egy sz@r nyakláncot se tudok becsatolni.
2010. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%

Én inkább higiéniás szempontból nem rakatnék fel mivel egy hosszú köröm alatt akarva akaratlanul is sokkal több baci kerülhet alá, mint aki sűrűn rövidre vágva!

Sajnos én nem engedhetem meg magamnak anyagi okokból na meg a kisebbik lányom még pici.

Egy 21 és 3 hónapos kislány anyukája.

2010. jan. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bocsi!Így vissza olvasva a fogalmazás nem sikerűt valami fényesen:S
2010. jan. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!