Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a babám és adok neki...

Remuci kérdése:

6 hetes a babám és adok neki mézet kb1 hete de sajna engem senki nem világosított fel hogy, hogy nem szabad vagy2 napja beteg köhög es fürcsán hôrög mert le van neki tapadva lehet a meztôl?

Figyelt kérdés
Vagy attol hogy apa beteg volt és csak töle kapta el. Voltunk dokihoz irt fel calciumot szerintetek hasznàl? De a dokinak nem mondtam hogy adok neki mézet.

2014. szept. 18. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja és ha hurutosan köhög, akkor köptetőre is szükség lehet.

Valószínű, hogy a váladék van a tüdejében, azért hörög furcsán. De ezt mindenképp orvossal beszéld meg. 1 hete voltál orvosnál vele? Mert ha igen, vissza kellett volna már vigyed, hogy nem javul.

Vannak neki való köptetők recept nélkül, de nem írom le a nevüket, vidd orvoshoz, hogy szükség van-e rá!

2014. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
-.- MÉÉÉÉÉZET egy 6 hetes babának? És a dokinak sem szóltál róla? Nagyon felelőtlen vagy.
2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
1. vagyok. 7-es! Ne haragudj, de elborult az agyam. Azért ha egy anyuka tejen vagy tápszeren kívül mást is ad egy újszülött babának, akkor komolyan megkérdőjelezhetők a szellemi képességei...
2014. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hàt köszi nektek a valaszokat nem titkoltam a doki elöl csak mondom en nem tudtam ròla hogy nem lehet adni mert a védönõ mondta hogy a teàba rakhatok ha n issza ugy natur meg csak anya szolt hogy nem szabad és ugy olvastam utàna amugy meg szerdàn voltam vele ,ja és màr amugy én azt veszem rajta eszre hogy jobban van mert egyre kevesebet hôrôg nagyon remélem hogy csak natha mert en is beteg vagyok .
2014. szept. 19. 02:17
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Náthásan nem ölelgetünk, puszilgatunk gyerekeket
2014. szept. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

védőnő mondta, hogy adj mézet a babának?

na, akkor ez egy kamu kérdés, nincs a földön olyan védőnő aki ilyet mondana....

2014. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

De van olyan védőnő!

Kérdező ne adj többet a babánk semmit, csak tápszert vagy anyatejet! Tényleg veszélyes lehet...

De néhány válaszoló kifejezetten bunkó.

2014. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az én védőnőm is mondott érdekes dolgokat...hát nem mindegyik mai gyerek már,a régi rendszerek világában élnek és nem hajlandók elfogadni a változó szemléleteket
2014. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Felhìvtam a védônõt és mondtam neki hogy többett nem adok a babànak erre õ letagadta hogy mondott volna ilyet pedig anyosom is itt volt mikor mondta hogy nyugodtan rakjak a teàba,de szerencsére semmibaja a kicsinek mert az màr sztem jelentkezett volna nàla annyi hogy még kicsit le van neki tapadva a vàladék de azt meg szìvom neki meg kapja még a calciumot.
2014. szept. 21. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!