Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire leamortizáló ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire leamortizáló ha egy 28,5 éves szűz pasi azon agyal már 2 éve, hogy ha egyszer idős lesz (pl 70-75 éves és még élni fog), akkor gyerekek és így unokák híján is nem lesz majd senki, aki ha beteg lesz, majd ápolja, legyen a beteg ágyánál?

Figyelt kérdés
Tudom nem szabad ezen gondolkodni, de ha esély sincs párra, akkor sajnos ez is benne van a levegőben.
2014. febr. 9. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Párra van esély, mindig van. Csak keresd a lehetőségeket, járj társaságba, légy nyitott. Hagyd el az ideálokat, a beidegződéseket és hidd azt, hogy neked is van párod a világban. Sok sikert! :)
2014. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Esély mindig van, bár nekem tényleg nagyon furcsa, ha valakinek közel a 30-hoz még nem volt kapcsolata.



22l

2014. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Az rendben van,hogy egyszer-egyszer eszébe jut ez,de ne minden nap. Más részről pedig meg is értem.
2014. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb 60 kosár van mögöttem, így 3 éve abbahagytam a dolgot, nem akarok még azt a 10%-nyi lányokkal kapcsolatos önbizalmamat is a földdel egyenlővé tenni. Szerintem érthető.
2014. febr. 9. 18:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Legyél sokkal pozitívabb :) abszolút nem megy az ismerkedés?
2014. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Sajnos nekem sincs semmi esélyem arra, hogy legyen egyszer párom, mert a külsőm annyira ocsmány, undorító, ráadásul dagadt is vagyok, meg alacsony, hogy ilyen tulajdonságokkal kizárt, hogy valaha is találnék egy lányt. Ez van, bele kell törődni a magányba, és remélni, hogy az ember nem lesz beteges, és minél előbb eljön érte a halál.
2014. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem megy semmilyen szinten sem. Levegőnek néznek. Ugye közel a 30 hoz már nem nagyon fog az ember beszédstílusa, dumája, kinézete (csak rosszabb irányba) változni, így ha eddig semmi nem volt, akkor ezután már csak lefelé vezet az út szerintem.
2014. febr. 9. 18:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet itt fogni a dolgokat a pozitivitásra, de siker nélkül nehezen tud az ember pozitív lenni, ez inkább olyan mesterkélt, álpozitivitás lenne.
2014. febr. 9. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Az még a jobbik dolog, ha levegőnek néznek. Engem lerondázni szoktak a csajok, akiknél próbálkozok :(
2014. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kövér, sportos vagyok, de úgy látom az arc 90%-ban mindent eldönt a mai lányok 95%-ánál, hogy kell-e a pasi. Az pedig nekem iszonyat nem jól sikerült, más az rendben van. Igaz elég halk pasi vagyok, de nem vagyok hülye, nincs tájszólásom stb. Választékosan beszélek.
2014. febr. 9. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!