Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak lehet attól véres a...

Babámnak lehet attól véres a széklete, hogy tejfehérje allergiája van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véres széklettel nagyon vigyázni kell!!! Nem akarlak megijeszteni, de azonnal hívd fel a gyerekorvost, mert nagyobb gond is lehet! Ismerősünk babájának semmi tünete nem volt, csak véres volt a széklete. Azonnal műteni kellett, mert bélelzáródása volt. Most már jól van, de jobb félni, mint megijedni!!!
2010. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves második válaszoló.Köszönöm a figyelmeztetést,de magamtól is tudom, hogy a véres széklet nem játék.5hónapos a fiam és kb.3hónappal ezelőtt volt néhány vércsepp a székletében (anyatejes még mindig).Azt javasolták,hogy tartsak tejmentes étrendet mert lehet tejfehérje érzékeny a kicsim.De semmi orvosi papír nem igazolja ezt,csak az a szó, hogy LEHET.Tudom,hogy segítő szándékkal írtad!!!Én meg nem rossz indulatból írtam ezt :-)

2010. jan. 20. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy a kettő összefügg, de véres székletnél AZONNAL orvos!!!
2010. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt véres széklet nálunk a K-vitamin hiánya okozta. Mivel a gyerekorvos nem akarta kiírni már 5 hós volt a fiam de még csak szopott. Kórházban mondták h kéne még szedni.
2010. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tejfehérje allergia legjellemzőbb tünetei: a hasmenés (véres széklet is előfordulhat), hányás, hasi fájdalom, haspuffadás.
2010. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, úgyan ebben a cipóben voltam. Azt mondták tejfehérje allergia (a tünetek alapján, mert más eddig nem támasztotta ezt alá)én tejmentes diétán vagyok illetve a baba (mivel kap kiegészítésnek tápot) speciális tejfehérjementes, lakóz mentes és glutén mentes tápot kap. Konkrétan azt semmi nem bizonyította, hogy mire allergiás, de ezt mondták. Lehet nálatok is ez van (elméletileg vérben kimutatható az allergia jelenléte, persze az nem, hogy mire).
2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!