Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan váltsak Infacol-ról...

Eniiii kérdése:

Hogyan váltsak Infacol-ról Espumisan cseppre?

Figyelt kérdés
8 hetes, nagyon asfájós babámnak ugy vettem észre hogy az Infacol nem használ. Ki szeretném próbáni az Espumisan cseppet. Hogyan tegyem? Kell tartanom valamennyi szünetet a kettö között, vagy csak kezdjem el neki adni??
2014. szept. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan, semmit nem kell szüneteltetni. Mi ugyanígy voltunk.2 üveg Infacol után kapta az E.-t, rögtön hatott még aznap, sokkal jobb, hatásosabb volt. 3 hós koráig használtuk, sokkal jobbak voltak a napjaink, utána kinőtte a hasfájósságot.
2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok:-), de nyugodtan következő etetéssel mehet a másik. A hatóanyag alapja ugyanaz, azonnal ürül a szervezetből, állítólag túladagolni sem lehet őket.
2014. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Menyi idö kell hogy észrevehetö legyen a hatás? Akár jobb, akár rosszabb lesz? Pár etetés vagy napok mulva?
2014. szept. 22. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz a kettő...

Mellé próbálhatsz mást is, pl. BioGaia Baby, Colief cseppek, stb.


(Ha esetleg tápszeres, akkor van a Humana-nak külön erre a célra "Pufa" készítmény. Vannak másfajták is, én csak ezt ismerem)

2014. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!