Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babája hason...

Van akinek a babája hason fekve nem tudta letenni a fejét? Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Babám 1 hónapos koráig hason aludt akkor is leginkább jobb oldalra fordult, most 3 hónapos és sehogy nem tudom rávenni a hason fekvésre. Nem azzal van baj, hogy nem szeretne hason mert mikor hasra fektetem elvan, nézelődik, vigyorog, kinyomja magát, de ahogy elfárad (pár perc) elkezd nyűglődni, látszik hogy fárad a nyaka de nem teszi le a fejét, elég feszes a kis nyaka. Néha ha ütögetem a pelusát és lenyomom a fejét kicsit ellenkezik de elalszik így, de ez nagyon ritka. Hogy tudnám rávenni, hogy magától is letegye? Volt valakinél hasonló? Ugye nem lesz baja?
2014. szept. 23. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk nem volt, de én megmutatnám egy gyógytornásznak vagy valakinek, lehet, hogy kicsit tornáztatni kell a feszesség miatt.
2014. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az èn fiam csak jobbra tudta nehezen letteni a fejèt, devenyre jàrunk most vagyunk túl a 3 alkalmon èsma màr mindkèt oldalt hasznàlja...minnèl elõbb vidd el megnèzetni!
2014. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jár Dévényes, 2x volt eddig nálunk de neki fel sem tűnt a dolog. Én mutattam neki az első kezelése végén. Annyit mondott, hogy próbáljam meg erőltetni nála a hason fekvést, de hiába mert mindig ugyanaz a vége, sírás. Szóval nem tudom, van aki azt mondja nem szabad erőltetni, van aki meg azt hogy kell. Ezért gondoltam hátha valakinek van tapasztalata, tud valami hasznos tanácsot erre. Nálad sírt amúgy a babád a kezelés alatt? Mindenhol azt olvasom, hogy sírnak a babák, de az én kislányom egy szó nélkül tűrte, erősebb mozdulatokat nem is csinált mondjuk a tornász neki ami fájhatott volna. Amit én laikusként láttam az annyi, hogy szinte simogatta végig a kis testét meg forgatta jobbra-balra mintha tanítaná forogni.
2014. szept. 23. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor az is lehet, hogy nem akarja letenni...
2014. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú nekem a 60 9ercet sikítva vègigordítja....
2014. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simogatja...de jó neked, nàlunk vörös a bõre utànna úgy megnyomkodja, nagyon sajnàlom szinte èn is sírok, de làtom a javulàst pedig nem is volt gàz a helyzet...szóval csinàljuk.
2014. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!