Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék én gyereket de a...

Ha szeretnék én gyereket de a pasim nem mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ezerszer megkérdeztem tőle de ő azt mondja nem akár, én viszont nagyon szeretnék. Mit tehetnék ilyen ügyben ???

Segítséget előre köszönöm.


2014. aug. 11. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Új hapsi.
2014. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani vele, és másvalakit keresni, akivel azonos céljaitok vannak.
2014. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani: nem a gombhoz keresünk kabátot. Tudom, hogy a női logika azt diktálja, hogy majd Te megváltoztatod, de ezt el lehet felejteni. Ha nem akar, akkor nem. Te talán bármibe belelegyezel, amit ő akar? Ha igen, az nagy baj, de a lényegen nem változtat.
2014. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem egyezek bele akármibe, de egy gyerek elöbb utóbb úgy is kell, vagyis nem akarom vénségemre azon kapni magam hogy nem lett gyerekem.
2014. aug. 11. 20:54
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Végülis a szakítás is megoldás.


Az enyém mindig azt mondta, ráérünk arra.

Én meg mindig azt válaszoltam, hogy lehet, hogy ő igen, de nekem ne mondja azt a fiam a ballagásán, hogy "ott vannak a szüleim. Nem, az nem a nagyanyám, hanem az anyám."


Egyszer azt is mondta, hogy ha ennyire szeretnék, keressek mást. Akkor meg azt mondtam, hogy sneki mástól nem kellene. Vele szeretnék és nagyon jó apa lesz.


Egy 4 hónaposunk van, imádja és a kistesón is agyalunk.

Kell kicsit rákészíteni őket.

2014. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 intrepid ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakítani, nem pedig rászülni egy nem akart gyereket, mert azzal mindkettőtök életét elrontod, nem beszélve a gyerekről.
2014. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem vágnám rá rögtön a szakítást, de ahol nem egyeznek a célok, a vágyak... abból később sem lesz semmi.

Volt egy komoly kapcsolatom, menyasszony voltam, végig az volt a vágyunk hogy házat vehessünk és gyerekünk legyen. Amikor anyuék segítettek volna házat venni, a srác hátrált... Különböző indokai voltak, egyik-másik érthető volt, a többi nem.

A lényeg, hogy eltelt egy-két hónap és én belefáradtam a semmiérő életünkben, a tétlenségbe, abba hogy csak lógunk a levegőbe... Egy idő után már nem is szerettem igazán, magamnak is be kellett ismernem hogy nem vagyunk egymáshoz valók és végül szakítottam vele.

Azóta férjhez mentem és második babánkat várjuk, a férjemmel az elejétől egyeztek a célok, az adandó alkalmakat (esküvő-ház vásárlás) megragadtuk és éltünk vele.

2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
#5: azért más, hogy valaki csak halogatni, míg más kereken kijelenti, hogy nem.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

"egy gyerek elöbb utóbb úgy is kell"


- Neked igen, neki nem. Ennyi.

2014. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem szeretném rá eröltetni..Most szülnék neki gyereket amit ő nem is szeretett volna, teljesen máshogy állna a gyerekhez..

Egy gyerek meg nem olyan, hogy csak úgy van...úgyhogy eröltetni nem fogom az tuti.

Sajnos igaz, nem ugyan azt akarjuk, viszont szeretem nagyon..nem lennék képes elhagyni...:-(

2014. aug. 11. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!