Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eladnád a babád cuccait ebben...

Eladnád a babád cuccait ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves a kisfiam. Elég jó minőségű ruhákat, játékokat, babakocsi stb. vettünk neki eddig.

3 éven belül biztos nem lesz testvére, ennek nagyon sok oka van. Részemről egészségügyi, a fiammal is elég sok probléma (többemberes, nem egyszerű baba) van, így szeretném, ha mindannyian rendbe jönnék és még dolgozni is szeretnék előtte.

Tehát, nagyjából 50-50%, hogy lesz-e testvére.

Eladnád a kinőtt holmikat?

Ha eladnám, azt a pénzt vissza tudnám rá fordítani talán. HOgy csináljam, egyre inkább csak a helyet foglalja? Viszont rossz érzés lenne eladni, mert akkor az jut eszembe, hogy ezt anno még a tesójának is szántam volna.


2014. szept. 23. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem adnám el,pláne ha minőségiek.

Én a nagyobbik után mindent eltettem, nagyon jó volt a kisebbik érkezésénél hogy minden volt. És a kisebbik után is eltettem mindent, mert bár nem tervezünk több gyereket, védekezés ellenére is előfordulhat, akkor pedig a sajátjainkat szeretném használni, nem szeretnék se újabb komoly összegeket megint kiadni, se turkálókban kutatni más kihajitott cuccai között, se kunyerálni senkitől.

2014. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!