Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimennétek a babával ha beteg?

Kimennétek a babával ha beteg?

Figyelt kérdés

Kicsifiam meg van fázva. Sajnos antibiotikumot is kellszednie. KImennétek vele így is? Maxfélórára? Nagyon szeret kint lenni, napi 2 órát is kint vagyunk délután és 5 után mikor férjem jön haza. Kint várjuk meg. Kivigyem egy kicsit? vagy inkább mellőzem most?

10,5hós


2014. szept. 23. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően rövid időre én ilyenkor is ki szoktam vinni, bár nálunk jelenleg nagyon fúj a szél, így nem viszem ki.
2014. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt lázas a fiam, akkor mindig kivittem. A friss levegő többet segít, mint az, hogy bent ültök. Mondjuk ez a mai napig így van nálunk. Ha nem lázas, kimegyünk.

Esetleg ha szelesebb az idő, akkor ne maradjatok túl sokáig, de 15-20 fokban nyugodtan kint lehettek 1,5 órát is.

(bocsi, nem tudom milyen most az idő otthon, mert külföldön élek).

2014. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyirkos idő, köd, hideg az nem gond, ki szoktam vinni őket ha nem lázasak, de szélben nem. Persze ilyenkor nem hagyom kiizzadni őket, csak valami nyugisat csinálunk, pl séta.
2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!