Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimennétek ma beteg gyerekkel?

Kimennétek ma beteg gyerekkel?

Figyelt kérdés

3,5 évesem tegnap belázasodott. Éjjel elmúlt, reggelre ismét 38,8, de Nurofen levitte.

Gondolkodom, hogy jó lenne neki egy kis levegő, amikor nem lázas, a pici másfél évesem meg makk egészséges, nem jól tűri a szobafogságot. (44 m2)

Fél óra séta belefér szerintetek?

Beültethetném babakocsiba is.


2011. febr. 8. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, nyugodtan kiviheted. Csak gondolj bele! Akinek nincs kocsija, az orvost nem tudja kihívni a beteg gyerekhez, hogy jut el vele a rendelőbe? Fél óra még jót is fog neki tenni, persze, rendesen felöltözve. Azért a túlöltöztetést is kerüld el :)
2011. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nekünk is épp holnaptól lesz (egy használt) autónk, mi is hóba-fagyba gyalogoltunk eddig. :o)

Orvoshoz csak holnap viszem egyébként, mert ma pont alvás időben rendel (14-16h), betegen végképp nem rúgnám fel az alvási idejét, és a lázon kívül eddig semmi tünet nem volt...

2011. febr. 8. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kiviheted. Nem vagyok hive annak hogy a beteg gyereknek a szobába kell kuksolnia.
2011. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


remélem, kimentetek!! nálunk, ha nem lázas ugyan úgy meg van a napi kinti lét betegen is, mint általában. sokkal jobban van utána, jobb a kedve. mi is kis lakásban lakunk, nem tartom azért bezárva, mert beteg.


Ági

2011. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A tegnap nem nagyon sikerült, ki akartam menni, de mire arra került volna a sor, újra felment a láza, negyed 1kor már aludt (ilyet sosem szokott! :o)

A picivel kimentem egy órára, amikor apuka haza ért...

2011. febr. 9. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!