Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Non stop sír egész nap,...

Non stop sír egész nap, megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz 4 hós a fiam és a 2 alsó foga jön, már át is törte az ínyét. És egész nap sír ha nincs ölben, de ott is sokszor csak sír :( Normális hogy ennyire durva a fogzás? Mert azt tudtam hogy nyűgös lesz de hogy egyfolytában sír... :( Adom neki a rágókákat de ráharap és kiköpi. Még a hordozókendőben is sír pedig eddig azt szerette. Segítsetek mert megőrülök nem bírom egész nap ölben fogni :(

2014. szept. 24. 08:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem már rajtad is érzi a feszültséget. Ez egy ördögi kör...Neked is meg kell nyugodnod.
2014. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

tudom, tudom de hogy tudnék egész nap csak sírni látom, nem tudok neki segíteni és nekem sem tud senki. a védőnő egy bunkó eleinte kértem tőle segítséget de már eldöntöttem nem fogok, maikor hívtam mindig olyan bunkó stílusban válaszolt, hogy kb rosszul éreztem magam hogy fel mertem hívni.

a babakocsit nem szereti, 3ból 2 alkalommal sír benne. eddig kendőztünk azt szerette de 2-3 napja abban is sír. most alszik nagyon remélem nem 10 percet fog mint pár órája. tiszta őrület ez amikor mindent megtennék hogy jobb legyen de semmi nem segít :(

2014. szept. 24. 11:27
 23/34 anonim ***** válasza:

a hasa fáj szerintem.

mit eszik?

2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

illetve éhes, lehet nöni fog egy nagyot.

mennyit eszik?

2014. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nekünk ez vált be:dologél + főzz erős kamillateát textilpelenka sarkát áztasd bele azt add oda rágni.Kamilla nyugtat is az ínyére is jó hatással van.s elmennék homeos golyóért ha eddig azt nem próbáltad
2014. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
170 ml-t eszik, milumil pepti gyógytápot mert nagyon bukós. eddig semmi baja nem volt vele régóta eszi ezt.
2014. szept. 24. 13:15
 27/34 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem, ha felkelt, és még mindig sír, és tuti, h nem éhes, adj neki Nurofent,v Panadolt. Legalább rájössz, h fáj- neki vmije. Én akkor tuti visszavinném a dokihoz, hátha tegnap még nem látott semmit, de ma már igen. Pl torka, füle. Oké, h front, meg minden, na de egész nap nem hiszem, h azért sírna.
2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
nem is egész nap, 3 napja sír egyfolytában! de tudjátok mi a fura? az éjszakákat továbbra is végigalussza 9től reggel fél 7ig...
2014. szept. 24. 15:23
 29/34 anonim ***** válasza:

figy, az enyém most 6 hónapos, de borzasztóan hektikus 3 napja.


Ő egyáltalán nem sírós, sőt már én kérdezem a gyerekorvost, hogy minden rendben van-e vele, mert annyira nyugodt békés alvós baba, hogy nem ilyeneket olvasok.


Ehhez képest 3 napja napközben nem lehet vele bírni.


Ha kézben van, megnyugszik, pedig eddig pont ebből volt elege.


Én ráfogtam a frontra, mert csak akkor volt ilyen egy-egy fél napra, de nem 3 napra!

2014. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
és éjjel a miénk is végig alszik este 8- reggel 7 ig, mégis napközben valamiért ilyen most.
2014. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!