Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Non stop sír egész nap,...

Non stop sír egész nap, megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz 4 hós a fiam és a 2 alsó foga jön, már át is törte az ínyét. És egész nap sír ha nincs ölben, de ott is sokszor csak sír :( Normális hogy ennyire durva a fogzás? Mert azt tudtam hogy nyűgös lesz de hogy egyfolytában sír... :( Adom neki a rágókákat de ráharap és kiköpi. Még a hordozókendőben is sír pedig eddig azt szerette. Segítsetek mert megőrülök nem bírom egész nap ölben fogni :(

2014. szept. 24. 08:20
1 2 3 4
 11/34 Andi80018 ***** válasza:
0%
Aha, mindjárt gondoltam, én is így voltam, már aszittem a pszichiátriára visznek el. Hidd el, hogy nem fáj már neki, ez tuti. Viszont tény, hogy pici és sokan nem hiszik el hogy simán terrorizál. Tedd le a szőnyegre, játékokkal, vagy ami még jó volt nekünk, az a zenélő hinta, abban elvolt. Én nem hiszem, hogy ezek a mindenféle bogyók jók lennének, de próbálkozhatsz homeopátiával. Beszélj védőnőddel, ha normális, nekem ő sokat segített, sokat eljött, tanácsokat adott, figyelte a viselkedését, így sok olyan mondott, amit fel tudtam használni.
2014. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Andi80018 ***** válasza:
Ja, hogy nem tud kakálni? Most olvastam, akkor az a baja. Anyatejes?
2014. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Terrorizálja? jajj, könyörgöm! :(
2014. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

Némelyikőtöknek nem lennék a gyereke...


Lehet fogfájás, hasfájás. Székrekedése, bélgörcse, frontérzékenység, torokfájás, bármi.


Tarts ki, tologasd a babakocsiban. Öltöztesd fel és menjetek sétálni. Lehet, hogy a friss, hűvös levegőn alszik egy jót, elrázza a babakocsi.


Ha nem tudsz rájönni, mi a baja, mutasd meg orvosnak.

2014. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Andi80018 ***** válasza:
0%
Hát könyöröghetsz, de akkor sem megoldás az ölben lét. Most írta, hogy nem tud kakálni, akkor valószínűleg az a baja. Ezért írtam, hogy hívja el a védőnőt, dokit, aki látja a gyerek viselkedését. Ennyi.
2014. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Tehát, ha rájössz, mi baja, jó. Ha nem, akkor meg terrorizál? :)
2014. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

az orvos tegnap látta azt mondta a foga miatt sír.

11-es hidd el tényleg letettem játszószőnyegre, pihenőszékbe mindenféle játékkal, csörgővel, énekeltem neki a kappan hangommal, nem vicceltem amikor azt mondtam csak ölben van el... de mondjuk azt hogy terrorizál egy 4 hónapos baba kicsit erősnek tartom.

2014. szept. 24. 09:59
 18/34 A kérdező kommentje:
most kakilt, segtettem neki kúppal. de utána sír, nem az volt a baja. esküszöm megkattanok :((((
2014. szept. 24. 10:36
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok.

Az nem törvényszerű, hogy sorrendben jönnek a fogai, az enyémnek alul lett 4, csak utána a felsők (ő ezekkel sokkal-sokkal jobban megszenved).

Doki nem mondott semmit arra, hogy nehezen kakil? Infacol, Espumisan? Esetleg ha anyatejes és hozzátáplálsz tápszerrel, az is bezavarhat.

Ha valóban a foga miatt sír, akkor a többiek által is írt dolgokon kívül nem sok mindent tehetsz sajnos...

Én kaptam ismerőstől egy gagyi kis babakocsit a rendes mellé, azt letakarítottam és a lakásban használom csak. Amíg nem tudott utánam mászni, abban vittem magammal és tologattam benne ha sírt.

Apuka nem tudom, mikor ér haza, mondjuk ha 6-kor, akkor szerintem hagyj neki egy kis időt átállni a "dolgozós műszakról a családira". Eszik, iszik, elmondja mi volt aznap. Aztán ha megkéred, biztos átvesz egy órára. Akkor foglalkozz olyan dolgokkal, ami kikapcsol (ebbe a vasalás, főzés nem tartozik bele, azt amíg alszik úgyis meg lehet csinálni :) ).

2014. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni!Babakocsi, kenguru, kendő!
2014. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!