Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, mikor, hogyan?

Hozzátáplálás, mikor, hogyan?

Figyelt kérdés
Mikor kezdjem el(anyatej+tápszeres a babám, de már egyre több tápszer kell)? Mivel? Mikor adjam? Mennyit? Minden információ érdekel! Minél szájbarágósabban és részletsebben, mert teljesen tanácstalan vagyok.

2014. szept. 24. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legegyszerűbb ha a védőnőddel beszéled meg ő jobban tudja jobban ismeri a babádat mint mi.

Nekem 6 hóra tanácsolta elkezdeni a hozzátáplálást de mivel 4,5 hósan már óránként volt éhes és óránként evett annyit amit 4 óránként kellet volna ezért javasolta h. kezdjük.

viszont most 6 hónapos és felhívta a figyelmem hogy mivel rettenetesen érzékeny a fiam bőre a húsokkal még várjak 1-2 hetet.

szóval sztm. beszéld meg vele mert itt ahány ember annyi szokás és csak a vita van belőle. Lehet ami az egyiknek bevált honnan tudod hogy a másiknak nem-e árt...

2014. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen megakarom vele is beszélni. De szívesen olvasom, hogy más hogy csinálta/csinálja.
2014. szept. 24. 13:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. A tegnapi első válaszolò vagyok. Ma voltunk a Vèdőnőnèl ès a gyermekorvosnál. Beszèltem velük a hozzátáplálásròl ès mondtam nekik az almát kekszel. Mind2 azt mondta,hogy nyugodtan adhatom neki, sőt azt javasolták,hogy pròbálgassunk fokozatosan más gyümölcsöket is,sütőtököt ès a hùslevesből a répát,krumplit stb. A kisfiam teljesen egèszsèges ès fejlett baba. ( 6,29 kg ès 63 cm ) Nekem Ő az ötödik gyermekem,ìgy ilyen tèren már van tapasztalatom. Persze minden gyermek más.
2014. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!