Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti első babátoknál fiu vagy...

Ti első babátoknál fiu vagy lány babát akartatok? Ha nem az a nemü lett amit A férjetek akart hogy mondtátok meg neki?

Figyelt kérdés
Az én családi körömbe mindenki fiut akar és nem értem miért !?.A férjem ,anyum ,apum, anyósom ,apósom szinte mindenki fiut akart ,kivéve én ! Tegnap tudtam meg hogy lány és nagyon boldog vagyok . De mindenki azt mondja" ő fiu lessz ez nem kérdés". Én még senkinek sem mondtam el a nemét a férjemnek nemsokárra el akarom ti hogyan mondanátok el??

2014. szept. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
2szer lanyt akartam,2szer lany lett-a ferjem fiut akart-elfogadta hogy ö lanyos apuka.
2014. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Párom fiút akart, együtt voltunk a 18 hetes uh-n. Akkor mondtak hogy lány . Egész úton. Hazafele mondogatta higy kisfiú, kisfiú :D

Aztán olyannyira őrült hogy lány , hogy mindenféle csini, divatos ipujszulott rucikat vett , rózsaszín baba agyat , hozza pink komodot :D imádja higy lányunk van aki most 10 honapos. Első "szava" Ada ( apa ) :) utólag rájöttünk hogy nekünk nagyon is lányka való. Én lányt akarok megint, de ha fiú annak is örülünk uj "kihívás" :)

Nyugi. Majd beletörődik . Ez van. Rajta múlt higy fiút vagy lányt csinál !! Mond csak meg neki :D

2014. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Párom fiút szeretett volna, fiúra is készültünk. A 28. héten derült ki, hogy kislány lesz, a férjem nem tudott ott lenni az UH-n. Felhívtam telefonon, és elmondtam, minden rendben, mellékesen megjegyeztem, hogy : Ja, és kislány, nem baj? Kétszer visszakérdezett, hogy: kislány? Majd azt mondta, nem baj. Többet nem is került elő a fiú/lány téma, nagyon szereti, már most készül arra, hogyan fogja távol tartani az udvarlóit :) (most lesz 2 éves a csajszi)
2014. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ketteske ***** válasza:
88%
a férjem lányt akart, én fiút. én nyertem :)
2014. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is és a férjem is fiút akartunk,nem is tudnánk magunkat elképzelni lánnyal.Első próbálkozásra összejött és fiú lett.Tervezünk még legalább 2 gyermeket fiúnak,de ha csak az egyik lesz fiú a másik lány nem gond, de mi fiús szülők vagyunk :) s szerintem a férjem csak fiúkat tud csinálni.Aranyosak a lányok,de nem nagyon tudnánk mit kezdeni egy kislánnyal őszintén szólva..
2014. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Párom lányt szeretett volna, még nem is volt úton, már akkor kijelentette, hogy Zsófi lesz! :) Aztán terhes lettem, 12. hétig Zsófinak hívtuk a bébit, majd ott kiderült, hogy kisfiúnk lesz! 1-2 napig volt csak "sokk", de utána már nagyon örült hogy kisfiú, sőt mikor megkaptuk a dvd-ket, uh képeket, már nagyon várta, és mondta, hogy neki csakis fiú kell! :) 2 hónapos a kisfiúnk és annyira imádja, hogy nem is hittem volna! Én csak azért akartam lányt mert a párom is azt szeretett volna, de én mindig is fiút képzeltem magamnak és az is lett! Nem cserélnénk el Oli babánkat 100 lányért sem! :D
2014. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!