Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom már mit tehetnék?

Nem tudom már mit tehetnék?

Figyelt kérdés
11 hónapos babám egyszerűen nem issza meg a tápszert! !! Tejallergiás tehát speciális tápszert kap nem HA !! Kb 2 hónapja bojkottálta. De akkor még próbáltam álmában, kakaóval, vaníliás ízzel, banánnal gyümölccsel. De most már sehogy sem hajlandó meginni! ! Álmában is maximum 50! !!!! Ml iszik meg. Aztán ennyi ....mondtam az orvosnak is. Azt mondta adjak növényi tejet helyette mert napközben minden mas ételt Szívesen eszik. De én aggódom mert mindenhol azt írják, hogy ennyi idősen még kell a tápszer este - reggel. És a növényi tej nem elég. Mit csináljak? ???? Létezik, hogy elég lesz ?????

2014. szept. 25. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiam 8(!) hónaposan (most 17 hónapos) utasította el a tápszert. Próbáltunk mindenfélét, még azt sem ette/itta meg, amiben megérezte pl. tejpépek, gyerekitalok. Neki nincs tejallergiája, de így is fogtuk a fejünket, hogy mit adjunk neki. Joghurttal, kefírrel, egyéb tejtermékekkel tudtuk valamilyen szinten pótolni. Ha a növényi tejet megissza a babád, az jó. Ha van olyan speciális "tej"termék, amit ő is megehet, nem lesz gond szerintem. Esetleg tarts egy kis szünetet a tápszerrel és próbáld meg újra.
2014. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én növényi tejet veszek, ami kalciummal van dúsítva. Rízstejet és zabtejet.

Sok kalcium van a hüvelyesekben, banánban is.

Ne aggódj, etesd valtozatosan és akkor nem lesz semmi baja.

2014. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ! Ma reggel kapott rizstejet másfél decit behúzott. .
2014. szept. 25. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!