Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos volt a felháborodása?

Jogos volt a felháborodása?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk tegyük fel, hogy anyuka-apuka három gyerekkel elmegy vendégségbe, ahol aztán elálmosodik a legkisebb a baba és berakják az egyik szobába aludni. Az egyik másik "vendégnek", aki épp ott volt, valójában ő a tulaj ott (ő a haszonélvező rokona), de nem ott lakik csak ő is eljött erre a találkára, sürgősen el kellett mennie, ám pont abból a szobából kellett (vmi kulcsot vagy mit)kihoznia valamit, ahol aludt az a baba. Bement érte, de előtte az anyuka odaszólt neki, hogy maradjon csendben vagy csak mutatta nem tudom, de ez nem tetszett ennek a valakinek akinek el kellett mennie. Látszott rajta, hogy felrántotta magát, de nem szólt semmit, bement a valamiért és elviharzott. Utólag viszont egy kicsit felháborodott, hogy a saját lakásban akkor megy oda, ahová akar, amikor csak jól esik neki.


Kinek volt igaza?



2014. szept. 25. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A dühös tulaj lehetett volna megértőbb. Szerintem eltúlozta ezt a dolgot. Biztosan nincs még gyermeke, ha lenne nem kapná fel a vizet ennyiért.
2014. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha udvariasan szóltak neki, akkor szerint tanúsíthatott volna kicsivel több megértést, mert tökmindegy, ki tulaj vagy vendég, egy pici babáról van szó, akikkel szemben azért elvárható némi tolerancia egy felnőtt részéről...
2014. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Függ attól is, h anyuka hogy szólt neki, hogy legyen csenden, vagy hogy mutatta. Ha kedvesen, akkor nincs semmi gond, a tulaj eltúlozta a reakciót. De ha kioktatóan ,lekezelően szólt, mert hát hogy neki gyereke van és a tulaj maradjon már csöndben a saját házában, na akkor én a tulaj helyében még jól be is vágtam volna az ajtót magam mögött, anyuka meg amit kap, nem teszi ki az ablakba.
2014. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha ő lakik ott akkor szerintem neki volt igaza. Szívességet tett hogy lefektethették ott a gyereket és még a szülők utasítgatják?
2014. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdés hogy mondta, hogy legyen csöndes. Ha szépen megkérte, akkor nem jogos a felháborodás, ha viszont vonyító ősanya módjára, akkor nagyon is jogos. Néhány anya hajlamos arra, hogy azt gondolja, szűnjön meg mindenki létezni, és még levegőt se vegyen senki, csak azért mert az ő gyereke alszik
2014. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Mi is vendégségben voltunk és a babát letettük aludni a szobába, bébiőrt beizzítva. Egyszer csak beszélgetést hallunk a bébiőrön keresztül. Odaviharzok én is és az illető felesége, szobában villany felkapcsolva és konkrétan a babakocsi mellett állt a két pasi és beszélték meg a dolgaikat. Amikor szóltunk neki (én csak pislogtam de a feleség rájukszólt) csak megrántotta a vállát. Azt hittem az agyamat eldobom.
2014. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem mentek haza az álmos gyerekkel?Én másnál nem vezényelek...
2014. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

"Miért nem mentek haza az álmos gyerekkel?Én másnál nem vezényelek"


nehogy már azért mert lehet elszundított ababa egy fél órácskára azért az egész család bumlizzon haza!!Plusz van két másik gyerek akik lehet a másik család gyerekeivel játszottak ergo jól érezték magukat és ezt dobják félre a kistesó miatt aki esetleg délutáni kis szunyókálását megejtené!Hát jó kis alap a testvérféltékenységre!!!


Szerintem egy kisbabára a tulaj is lehetne egy kis tekintettel!!Nem azt mondom,hogy akkor álljon vigyázba és k.ssba mindenki de be lehet abba a szobába menni csendesen is és továbblépni a dolgokon!!!

2014. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
na megérkezett az ősanya is. Nehogy már egy gyerek miatt ne mehessek be pl a saját szobámba, mert a kedves szülők ott méltóztatnak altatni.
2014. szept. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Köszönöm az ősanyázást, ilyen szép bókot sem kaptam még.


Azért annyit megjegyeznék, hogy a bemegyek a szobába valamiért és kijövök, illetve a bemegyek a szobába, felkapcsolom a villanyt és a babakocsi felett hangos beszélgetést folytatok között szerintem van különbség.


Kívánom tudd meg, milyen egy álmából felzavart gyerek, mikor egész nap nyűgös és hisztis....ja várj nem, ilyen hozzáállással tutira nincs még gyereked.

2014. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!