Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a barátom felháboro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátom felháborodása?

Figyelt kérdés

Délelőtt vásárolni voltunk, kicsit elfáradtam én is. A mosogatóban van pár mosatlan amiből ettük a reggelit, meg tegnap estéről maradt ott 2 db tányér meg villa.


Kérdezi tőlem, hogy nem mosogatok-e el? Mondom neki hogy de igen, csak majd kicsit később. Folytatja, mosogassak már el mert zuhanyozni akar. Mondom zuhanyozz le nyugodtan, addig még úgy sem mosogatok. Aztán már átváltott "veszekedős hangszínre" hogy "mosogassál már el b*zdmeg, nem lehetsz ilyen lusta disznó". Na itt már mérges lettem és mondtam neki hogy ha ennyire zavarja, akkor mossa el ő, ne engem ugráltasson. Ezen megsértődött.


Egyébként is én olyan vagyok hogy majd megcsinálom a dolgokat a saját tempómban. Nem mostazonnalderögtön, hanem később, de mindig mindent megcsinálok. Nem értem most mit kell ezen veszekedni.


2014. márc. 3. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos párod van! :D

Ő nem tudja megcsinálni ha ennyire zavarja? De azt se értem ezen minek veszekedni? Úgy is megvár....

2014. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megjött a pasidnak :D.
2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 199303 ***** válasza:
nem jogos. rá ért volna kicsit később. ha annyira zavarja az a pár darab egy picit. hát mosogasa el ő. ő is megtudja csinálni
2014. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszédes, hogy nem volt hajlandó elmosogatni egy tányért :)

Engem az érdekelne a helyedben, hogy miért nem? :) (esetleg férfi soviniszta attitüd?)

2014. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az hülye
2014. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy neveltek, hogy aki a száját tudja jártatni az a kezét is.

Ha valaki tisztaságmániás vagy ennyire háklis az tegyen azért, hogy tisztaság legyen de ne másokat utasítson és veszekedjen.

Ezzel az egész zuhanyozási kifogással pedig rendkívül éretlen párod van. Vagy csupán baromi rossz napja volt.

2014. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat nem volt jogos .. Nekem nem okoz gondot elmosogatni - sot nem is szolok erte ,nem erzem tehernek a vasalast es egyeb hazimunkat sem ,pedig 7 eve elunk egyutt a parommal (de mar 9 eve ismerem) .. Szerintem a Te reakciod teljesen elfogadhato volt , nem ertem -leszaradt volna a keze,ha elmosogat,ha mar ugyis zavarja ?


38/F

2014. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én párom nem mondja nekem hogy b*meg,meg hogy lusta disznó
2014. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Én mondjuk szoktam bazzegolni lányoknak is, mert ilyen a szavam járása, de általában nem szoktam így reagálni dolgokra.


Ez tipikusan az, hogy valami baja van és ez egy jó indok volt arra, hogy kiadhassa a feszültséget és balhézzon.


Én ebben az esetben az első válaszod után mondtam volna, hogy oké, elhúztam volna fürdeni és ha következő nap sincs elmosogatva, akkor elmosogatom én. Ennyi.

2014. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De hogy jön a zuhany a mosogatáshoz? Vagy a melegvíz miatt? Amúgy szerintem teljesen jó volt a reakciód.
2014. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!