Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogos a bölcsődei gondozónő...

Jogos a bölcsődei gondozónő felháborodása?

Figyelt kérdés

A férjemmel sokat dolgozunk,így eőfordul,hogy a gyerekeinket a szüleim viszik oviba-bölcsibe,most a nyári szünetben is járnak .

Édesapáméknál nyaral a testvérem fia és együtt vitték oviba -bölcsibe az én gyerekeimet ,a bölcsődei gondozónő megjegyzést tett ,hogy nem érti miért nem vállalják nyárra el a nagyszülők az én gyerekeimet is "miért kell szegény gyereknek nyáron is járnia ,ha ráérő nyugdíja nagyszülei vannak " .

Én viszont semmiképen nem erőltetném a közelünkben lakó szüleimre egész nyárra a kisgyerekeimet,hiszen nagy kertjük van,sokat dolgoznak ,orvoshoz is sokat járnak már sajnos.,így is ép eleget segítenek,sokszor erejükön felül.


2013. júl. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsödei gondozónönek semmi joga nincsen ezt szóvá tenni, magában gondolhatja ezt, de hangosan kimondani tilos lenne.


Èn azért megemlíteném neki, hogy csúnya dolog más dolgaiban vájkálni.

2013. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos, állandóan morognak az oviban is, mintha nem ez lenne a munkájuk. Nem a gyereket sajnálják, hanem magukat, szerintük egy gyereknek sem kéne oviba meg bölcsibe járnia nyáron, nehogy megszakadjanak a munkába.

Pedig gondolom a szülő is jobban örülne, ha nem munkával kéne töltenie a nyarat, hanem a gyerekével lehetne, de nem így van sajnos :(.

2013. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, semmi köze hozzá!

Neki az a dolga hogy a gyerekekre vigyázzon nem az hogy ossza az észt a szülőknek!

2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kapja a fizetését, hogy ellássa a gyermekedet!!

Semmi köze nincsen hozzá, hogy miért jár nyáron bölcsődébe.

2013. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos!Mi köze hozzá?Neki ez a dolga...

A fiam is bölcsis,és bizony megy vissza sajnos nyáron aug.közepétől,amikor letelik a 3hét szünet,mert mindenki dolgozik,mi is,nagyszülők is.Az egyik nagyi tudott kivenni 2 hét szabit még szünet van,a maradék 1 hétben még nem tudom hol lesz.... Ez van sajnos,ha az ember tudná kire bizni,nyilván nem vinné be bölcsibe meg oviba nyáron...nálunk nagyi is reggel 10-től este 11-ig dolgozik....

Úgyhogy ezen ne húzd fel magad,sajnos a legtöbb gondozónő/óvónő beszól...

Nálunk egyébként ha letelik a 3 hét szünet,az összes gyerek megy vissza a bölcsibe 1 kivételével.

2013. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tartom jogosnak a felháborodását. Az én szüleim is sokat segítenek, tennének még többet is örömmel, de egyre nehezebb nekik egészségileg az igencsak aktív kicsikkel.
2013. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megírták már a többiek is, természetesen nem jogos a megjegyzése. Egyrészt mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogy oldja meg a nyarat (bölcsivel vagy anélkül), másrészt a körülményeket sem ismeri.

Szerintem is jár a nagyszülőknek a "nyugodt" nyugdíjas élet, egy kisgyerek nagyon sok energiát felemészt, nekem sem lenne szívem anyumra hagyni őket, hiába nyugdíjas.

2013. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!