Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglalhatom le 2hónapos...

Mivel foglalhatom le 2hónapos kislányomat? Milyen játékokat vehetek neki?

Figyelt kérdés

Jó ötlet ha mondókákat, verseket, meséket mesélek neki?

Ti mivel szórakoztattátok ilyen idős babátokat?



2014. szept. 26. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Magamra kötöttem a hordozókendőben. Énekelhetsz neki, de mindegy hogy mit. Néhány babánál beválik az a hinta ami magától mozog, de nem mindegyiknél.
2014. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én énekeltem neki és meséltem. Teljesen mindegy, a lényeg, hogy hallja a hangod. Nálunk nem nagyon maradt el sehol sokáig, csak ölben és nézelődött. Ami hozott pár perc enyhülést az a rezgő pihenőszék, abban elvan 10-15 percig. A zenélő forgó. Piros, kék, zöld és sárga csörgők vagy játékok, amiket nézegetett,ha felé tartottam.
2014. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hencsi55 válasza:
A kezemmel hadonásztam felette, imádta. A játékok még nem érdekelték ilyenkor.
2014. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszani még sokáig nem fog. Néha azért lefektetheted játszószőnyegre, vagy pihenőszékbe, hátha ott elnézeget. Énekelj, mesélj, beszélj neki.
2014. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!