Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is túl sokat alszik?

Szerintetek is túl sokat alszik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 19 hónapos. Este 9 körül megy aludni, de 10-ig simán elalszik. Ebédet később kap, 1 óra felé, de fél kettőtől ismét alszik két órát. Ez tényleg sok?

Nem volt mindig ilyen jó alvókája,amióta beköltöztünk az új házba azóta van ez, kb 3 hónapja. Előtte átaludta az éjszakát, kelt reggel 7-kor, majd örültem ha du. aludt egy órát. Szerintetek?



2014. szept. 26. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális még. Sőt, örülni kell neki!

Az én lányom soha nem aludt ennyit, én meg amiatt aggódtam.

Unokaöcsém meg még ennél is többet aludt, sőt most is sokat alszik (4 éves), és köszöni nagyon jól van. :)

2014. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem, ezúttal én is átélem ezt a "tragédiát"! :)
2014. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen :-) Félreértés ne essék, engem nem zavar, hogy sokat alszik. Had aludjon. Amíg fent van megse áll, nem csoda ha elfárad. Csakhát nagymamáktól hallgatom folyamatosan, hogy miért hagyom ennyit aludni, miért nem keltem fel reggel időben, stb..... Azért bizonytalanodtam el, hogy tényleg sok-e?
2014. szept. 26. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy baj, de szerintem ez jóval több, mint az átlag. Főleg az éjszakai 13 óra.
2014. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!