Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott köztetek nézeteltérés...

Szokott köztetek nézeteltérés lenni a párotokkal amiatt, hogy olyan ételeket ad a babának, gyereknek, amit te nem szeretnél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerencsére még nem etette olyannal, aminek ne örültem volna.
2010. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindíg meg is szokta kérdezni hogy mit lehet és mit nem, ivel keveset van itthon és nem mindíg van tisztában azzal,hol is tartunk.

Még anyósom és anyukám is megkérdezi hogy mit szabad neki adni,addíg nemetetik semmivel amíg rá nem bólintok.. :o)

2010. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Mindig rám bízza, és azt hozza, amit én mondok hogy kell a babucinak. Mekkora a babád? lehet hogy már nagyobb és pl. hozza nagy örömmel neki a párod a túrórúdit, te meg már 40szer elmondtad, hogy nem kell ezzel etetni. Lehet hogy ilyen jellegű a baj??
2010. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szerencsések vagytok.Mi még csak most kezdjük a hozzátáplálást,de már összevitáztunk azon,hogy miért akar majd szalonnát adni a picinek,ha már ehet,meg azért az édesség sem kell minden nap stb.Sajnos,párom is egészen más ételeket fogyaszt,mint én,egyáltalán nem étkezik egészségesen és előre félek már.
2010. jan. 21. 11:02
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
A túrórudis példa akkor kilőve:) mellesleg a párod is otthon van a babával? ismeri hogy mit eszik, hogy eszik? Kár szerintem belekotyognia, mert Te vagy az anyukája, 9 (vagy x) hónapig benned lakott, érzelmi és hormonális kapcsolat van köztetek... egyszóval csakis Te ismered a babádat igazán!
2010. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még nem eszik,de már most vita tárgya,mi lesz később?
2010. jan. 21. 11:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Ha rászólok hogy azt ne adja amit szeretne, de én nem tartom jónak, nem adja és kész.Teljesen rám bízza.
2010. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a férjem teljesen máshogy táplálkozik mint én,szinte semmi zöldséget nem eszik meg. De mielőtt adna valamit a lányunknak megkérdi hogy ezt lehet-e és ha mondom hogy nem akkor nem is adja, esetleg megkérdi hogy ezt miért nem. Volt hogy titokban adott neki egy kis csokit /ezt csak onnan tudom hogy észrevettem hogy a szája sarkán ott maradt, a nagyját gondolom lemosta/ de nem szóltam érte, mintha nem is vettem volna észre. Tudom hogy keveset adott neki belőle, mert ennyi esze azért van :)))
2010. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Jó nem kéne hozzászólnom, de. Ha már ehet szalonnát a gyerek, akkor miért ne adhatna neki a férjed? És édességnek is számtalan formája van, azt is miért ne adhatna neki akár mindennap?

Ha meg csak TE tudod mi a jó a gyereknek mag csak te döntheted el mi legyen, akkor minek van az apja? Vagy csak addig volt köze a gyerekhez míg megcsinálta? Fura hozzáállás.

2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem,dehogyis.Ha ő szalonnával akarja etetni másfél évesen,akkor azzal is fogja,mivel mindenben az övé a végső szó,csak nem szeretném,ha olyan egészségtelenül táplálná.mint saját magát.
2010. jan. 23. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!