Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kislányom oldalt...

2,5 hónapos kislányom oldalt fekvésből egy pici erőlködés után hasra pördül. Nem "korai" ez még? Nektek mikor fordult hasra a babátok?

Figyelt kérdés
Biztos nem véletlen gurul, hanem addig erőlködik, amíg nem sikerül neki. Persze a keze beszorul maga alá és nem tudja kivenni.
2010. jan. 21. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozgékony a babád,nincs vele semmi baj.Minden baba más ütemben mozog.Ne hasonlítsd össze más babákkal.Hagyd,hogy azt csinálja mindig,amit akar és tud.
2010. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is nagyon korán kezdte a mozgást, 2hónaposan már az oldalára tudott fordulni, kifli alakban nézelődött, majd 3 hósan pocakról a hátára fordult, most 4,5hós most a hátáról a hasára kezdett forogni.

Nekem is azt mondták, hogy nyugodtan hagyjam had gyakorlatozzon, mozogjon, nem lesz tőle baja. Minden baba más, más ütemben fejlődik.

2010. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan fordult a fiam egyedül meg:) a te babád biztos kislány:)
2010. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, most olvastam ujra, hogy kicsilány! Szerintem ők kicsit ügyesebbek, mint a lusta pasik:) ügyes kisbaba!
2010. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is először 3 hónaposan láttam hasra fordulni,azóta is csak enni,meg aludni teszem a hátára,mindig hason van.

5 hós

2010. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam sem volt még 3 hónapos,amikor már mindkét irányba forgott.:-)
2010. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik babás újságban olvastam, hogy az egyik gyerekorvos azt írta, hogy látott ő már másfél hetes gyereket hasra fordulni. azt mondta ha nem a saját szemével látja akkor nem hiszi el. De nyilván ez nagyon kirívó eset..ügyes a babád, enyém három és fél hósan fordult hasra.
2010. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11:20asnak üzenném, h ne lustázza már le a kispasikat, az én babám uazt csinálja, mint a 11:13-é, sőt .... napok óta húzza maga alá a lábait és löki magát előre, + ma négykézlábra állt pár másodpercig
2010. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!