Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Élmény vagy inkább nyűg lesz...

Élmény vagy inkább nyűg lesz a fiunknak a nyaralás? Ti mennétek, vagy sem?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiunk. Októberben megyünk egy hétre nyaralni egy bababarát wellness szállodába. Tényleg kikapcsolódást szeretnénk, pár napig csak kirándulni, enni, lazítani. A férjem családja szerint azonban hülyeség elráncigálni magunkkal a fiunkat, mert neki csak szenvedés lesz az egész, onnantól kezdve, hogy 3 órát kell utazni busszal, azon át, hogy nem a megszokott helyén aludhat, nem a megszokott játékai lesznek stb. Eddig is sokat utazott velünk vonattal, busszal, mindig élvezte egy darabig, aztán elaludt, soha nem volt ebből gond, ahogy az idegen helyből sem. A szüleimnél is többször aludtunk már, ezért merünk belevágni a nyaralásba is. Szerintetek is kicsi még ehhez? Mi pont azt gondoltuk, hogy jól fogja magát érezni, amúgy is szeret nem itthon lenni. Furcsán hangzik, de tényleg így van, hogyha megyünk valahova, mindig csodajó gyerek, kacarászik, felfedez, vizsgálgat, tized annyit nyafog mint itthon. Meg nekünk is jó lenne egy kicsit kiszakadni az itthon létből, de nem szeretnénk nagyszülőkre bízni egy hétre.
2014. szept. 28. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
neki nagy élmény lesz, nektek viszont... :)
2014. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te ismered a fiad, milyen természet, én biztos elvinném a lányunk, eszembe nem jutna otthon hagyni. 1 évesen már bőven stabilan járt, így sokkal könnyebb, nem kell, hogy állandóan az ölben legyen.

Másrészről szerintem egy 1 évesnek még rengeteg idő volna egy teljes hét a szülei nélkül.

Nálunk csak a 3 órás buszút lenne necces, a többi menne, kiránduláshoz ott az SSC, abban alhat is.

2014. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vinnénk, a mi lányunk is imád nem itthon lenni :-) nekünk is furcsa, mert mi szeretünk itthon lenni, de ez van, alkalmazkodunk hozzá.
2014. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
inkább nektek lesz szenvedés szerintem,pihenni nem fogtok sokat az tuti.
2014. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Ne hallgass a férjed családjára, még ha igazán semmi rosszat sem akar, akkor se.

Igazán talpraesettek és magabiztosak lehettek az életben is, és a babával is, az írásod alapján.

Egy család vagytok, menjetek együtt, meg kell szokjátok a közös nyaralásokat :)

Nagyon sok élménnyel fogtok gazdagodni, ebben biztos vagyok, bár én még az iskolapadot koptatom, nincs még gyermekem :)


Sok sikert kívánok! Érezzétek jól magatok! ;)

2014. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Neki nem lesz élmény, nem fogja ezt értékelni, ti viszont semmit nem fogtok pihenni. Én nem vinném. Valamelyik nagyira hagyjátok itthon.
2014. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vinném sztem nagyon élvezni fogja. Sztem egy hét szülők nélkül nagyon sok lenne!
2014. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvolt a nyaralás, szuper volt! Születése óta először egy héten át minden éjszakát átaludt. Napközben sem volt vele semmi gond, a buszozást is abszolút jól viselte. Tetszett neki a fürdés, a játszószobák, a többi gyerek. :-) Nagyon jól döntöttünk, hogy elmentünk, nagyon jót pihentünk, kikapcsolódtunk. Végre tudtam olvasni is nyugalomban, a férjem szaunázhatott kedvére, lazítottunk egyet.

2014. okt. 23. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj de jó! Jól döntöttetek.
2014. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!