Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Katalin vagy Anna?

Katalin vagy Anna?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne gyertek azzal, hogy mindkettő öreges, ne adjisten parasztos, vagy hogy Katalin helyett csak Katát, Anna helyett Annalénát vagy Annabellát adnátok, mert mindig csak ilyen véleményeket adok. Nekem viszont az a konkrét kérdésem, hogyha csak és kizárólag ez a két név közül lehetne választani, melyiket adnátok?


(A kekeckedés elkerülése végett: nem, nem a GYK-n fog eldőlni a gyerek neve, ez csak egy egyszerű közvélemény-kutatás.)


Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)



2014. szept. 29. 18:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Akinek meg a Katalin egy ciki név, annak sejtem hogy hívják a gyerekeit. Vannak ciki nevek. De azok nem egy Annánál vagy egy Katalinnál kezdődnek....
2014. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%
lehet ezen megbotránkozni, mindig vannak olyan nevek, amik annak számítanak :) Az, hogy ez valakit nem érdekel, az ő döntése.
2014. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Valóban! Akkor téged miért érdekel?
2014. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
60%

A Katalin, bár nem csúnya név, de kifejezetten nem tetszik, csak néhány bevézési formája. Pl: Kata, Katica, Katus. Annából tényleg sok van, de szép név. Ha a kettő közül választanom kéne inkább az Annára szavazok.

Gratulálok a babához :)

2014. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

Anna, az egyik legszebb név szerintem. Engem egyáltalán nem zavarna, hogy sok van belőle, biztosan adnám.


Engem egyébként Katalinnak hívnak, de jobban szeretem ha Katáznak ;)

2014. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én a Katalint adnám,mert egy számomra kedves és fontos embert is úgy hívnak.
2014. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%

régi kérdés, de jézusom, négyes...

az Annát Panninak becézik, azért nem adnád? elárulom, az Annának milliónyi becézése van, nem becézik az összes Annát Panninak.

Ani, Ancsi, Ancsa, Annus, Nusi, Náni (ez tényleg öreg néni beceneve volt), sőt, az én nevem, Anita is a becézése spanyolul, meg az Anikó is, aztán lehet még Panna, Panni, Panka, stb.


Katalint szintén nem muszáj Katinak becézni...

2017. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Amúgy ezen én is röhögtem, rengeteg Annát ismerek (mint gondolom mindenki😏) és igazából egyiket se becézik életvitelszerűen. Nemhogy Panninak😂, főleg mivel a Panna egy teljesen különálló név lett.
2017. jan. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!