Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerinti szoptatásnál...

Igény szerinti szoptatásnál mikor adjam az almapürét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Irigykedik aki nem igény szerint szoptat,mert neki nem volt türelme?Vagy szoptatni sem volt türelme.Miért kell MINDIG bunkózni?Misem bunkózunk veletek,mert 3óránként eteted a babád.De ha hamarább elkezd sirni,tedd tisztába és jaj még mindig sir,akkor biztos a foga,vagy biztos front van.Éppen csak megkéne szoptatni,mert lehet szomjas vagy éhes vagy éppen erre csak cicire vágyik.Hajrá.Nem érdekel minket.De ti se kritizáljatok minket.
2010. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
így igaz,,,például nekem soha nem reklamál a pelus miatt,a cici viszont mindig nyugtató...és ami jó a babának jó a mamának és fordítva...a szoptatás valóban türelmet igényel...
2010. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na jól belecsaptunk a lecsóba itt:) Első válaszoló vagyok. Én is szoptattam, igaz csak 6 hétig tudtam, egyéb okok miatt. Lányom ha jól emléxem 2 és fél óránként szopott, utána tolta ki saját maga 3 órára, itt már sajnos tápszert is kellett, hogy kapjon. Akkor én is igény szerint szoptattam az elején? Mert én a napirend alatt azt értem, hogy meghatározott időnkén eszik a baba, nem pl. fél óránként. Én úgy tudtam, hogy az igény szerint szoptatás azt jelenti, hogy ha akármikor felsir a baba, már adják is a cicit.... Ettől még nem kell lepontozni emberek.
2010. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez annyira rossz ,az ember feltesz egy kérdést ,amire igazán keresi a választ és kitudja miért ide jöttök balhézni :( Tisztelet a kivételnek és az értelmes válaszolóknak
2010. jan. 25. 17:29
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Na, akkor most már bunkó is leszek! Ti hülye hisztis p icsák! nem fogja az agyatok amit írok? Ti bunkóskodtok, semmilyen rossz hangnemben nem írtam semmit, azt írtam, hogy mennyi hülye van aki úgy etet, hogy az igény szerinti szoptatás alatt azt érti, hogy amikor sír eteti!!! De értsetek csak félre,védjétek a hülyeségeteket nem normálisok. Ki a fene írt arról, hogy ha normálisan eteted igény szerint (ami egyébként úgyis 2,5-3 órás, később 3,5-4 órás etetésre jön ki) az hülyeség??? Előbb fogjátok fel!
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, és az voltam, akit jól lepontoztatok, de persze csak engem! Pedig én csak elmeséltem, hogy milyen hülye emberek is vesznek körül. És ez akkor is így van!!!
2010. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!