Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel olyan sokszor...

Miért ébred fel olyan sokszor éjszaka?

Figyelt kérdés
4 ès fél hónapos a fiam. Este 9 fele alszik el elöször hajnal 2 óra fele kel enni utána pedig óránként. Ha megetetem visszaalszik, de kb egy ora mulva ujra kel enni. Így egy éjszaka kb 4-5x ébred. Szopik, nappal pedig csak 2-2,5 óránként éhes. Próbáltam már utolsó etetésnek mielött elalszik tápszert is adni neki, de nem issza meg, nem ízlik neki.
2014. szept. 30. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

hajnal kettőkor nem lakik jól.

és óránként is azért eszik, mert akkor sem lakik jól.


nappal is ezért eszik relatíve sűrűn.


de nem baj, ezzel jobban beindul a tejed.

remélhetőleg.

csak ugye addig szegénykének sokat kell "dolgozni"

2014. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

a tápszerrel meg többször kell próbálkozni, megissza, csak szoknia kell


de nem javaslom, inkább anyatejezz, ha nagyon elfajulna akkor pótolj csak

2014. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

H4 és fél hónaposan a sok szopástól már nem indul be a tej. Ez csak az első hetekre igaz.

Azért ébred, mert este nem lakik jól. Beszélj az orvossal, hogy mit javasol.

2014. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az orvos javasolta este a tápszert, de 2 fajtát próbáltunk egyik sem kell neki. Most HA pépet írtak fel neki, de ezt is csak almával eszi meg, azt pedig èjszakára nem adnèk neki, nehogy fájjon a hasa. De kifogom próbálni h mikor elöször kel enni nem hagyom hamar visszaaludni hanem mèg etetem. Köszi az eddigi válaszokat.
2014. szept. 30. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

tilos almázni

az emésztőrendszere nem érett.


válts orvost.

2014. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gabi86 ***** válasza:
igyál laktoherb teát,vagy alkohol mentes sört.én annó rengeteg dinnyét ettem meg ezt a teát ittam.16 hós a lányom és még mindig rengeteg tejem van.van hogy szinte csak azt eszik(jönnek a rágó fogai).
2014. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gabi86 ***** válasza:
ja és fejd minél többször.az is serkenti.de lehet éjjel a foga miatt kel,nappal nekem is ilyen sűrűnk evett a lányom.
2014. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nalunk is igy Van. Mindegy mit adok neki este.Most a foga miatt nem alszik hol.
2014. okt. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyitz szopizik 2kor? Megmérted már? Ha teljes adagot akkor vagy a tejed nem elég tápláló vagy más miatt kel óránként. pl. a fogacskái bántják. Adj neki inni ha attól is megnyugszik akkor nem éhes. Cumisüveget elfogadja? Ajánlom a humana banános tápszerét ha esetleg még próbálkoznál ezekkel. Nagyon finom. Tuti megenné.
2014. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!