Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek az átlagnál korábban...

Akiknek az átlagnál korábban felállás a gyermekük, hogy védték ki a nagy eséseket?

Figyelt kérdés
Kislányom 7hós lesz, kb. 2 hete megtanult felállni, mostmár szinte állandóan kapaszkodik fel állásba. Ezzel együtt hatalmasakat esik, általában hanyatt. Ma sikerült egy akkorát, hogy igaz csak megfigyelésre de kórházban vagyunk. Anno a fiam már nagyobb volt mire állni tudott, ő is esett, de már tudta tompítani az eséseit. Mit csináljak? Ha feláll raktam vissza négykézláb? Már arra is gondoltam, hogy veszek egy rakat habtapit és végig rakom a szobát...

2014. okt. 2. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, telóról írok azért van ennyi hiba benne, de azért remélem érthető mit szerettem volna.
2014. okt. 2. 22:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan a lányom csak 7,5 hónaposan állt fel, azért az se túl késő.

Én akkoriban a szobaszőnyegre még egy használaton kívüli paplant és plédet is terítettem, bár a lányom szerencsére sose esett igazán nagyokat.

Csúnya volt akkoriban a szoba, de legalább praktikus :))

2014. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk járóka + két sor fejvédő, az alsót csak csuszkálósan tudtam megkötni, plusz kanapé és franciaágy háttámlánál naponta kapaszkodós séta és potyogás gyakorlás. 3 hét után "szabadon" engedés.
2014. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a Brendonban vettünk egy védősapkát, már nagyon sok esést tompított. Mászástól kezdve használtuk, most 9 hónapos, egyedül megy akár 15 lépést is, de már nagyon ügyesen tud esni, ezért csak akkor adom rá, ha nem tudok teljes mértékben rá figyelni. Csak ajánlani tudom, mert képtelenség az egész lakást bababaráttá tenni.
2014. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányunk is 7 hó előtt kicsivel tanult meg felállni. Sokszor esett nagyokat, ő is hanyat de kb 2 hét alatt megtanulta h nem engedi el azt emibe felkapaszkodott v ha mégis akkor leül v ahogy esik már fordul is hasra. De hiába volt neki a sok esés nagyon merész, már 2 hete közlekedik is a bútorok mellett és mostanság igy esik egy kettőt de még nagyon nem ütötte meg magát.
2014. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!